Ważne
  Wrocław: Segro Industrial Park ma nowego najemcę

  Wrocław: Segro Industrial Park ma nowego najemcę

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Wrocław: Segro Industrial Park ma nowego najemcę
  1/2
  przejdź do galerii

  ©materiały inwestora

  Segro Industrial Park Wrocław ma nowego najemcę. Do grona dotychczasowych klientów dołączyła firma Ferdinand Gross Polska – specjalista w sprzedaży elementów złącznych i zarządzania częściami typu C. Nowa powierzchnia magazynowa w SEGRO Industrial Park Wrocław będzie głównym centrum magazynowo-dystrybucyjnym grupy Ferdinand Gross w Polsce.
  Ferdinand Gross należy do największych dostawców techniki elementów złącznych w Niemczech. Ma oddział w Dreźnie, centrum logistyczne w Hannoverze oraz spółki na Węgrzech, w Polsce, w Rumuni i Republice Czeskiej.

  Na początku lutego powierzchnię magazynową wynajęła również inna firma - Chassis Brakes International Poland – producent komponentów do układów hamulcowych.

  Segro Industrial Park Wrocław powstaje przy ul. Bierutowskiej, w północno-wschodniej części miasta, przy drodze wyjazdowej prowadzącej w kierunku Warszawy oraz w bezpośrednim sąsiedztwie autostradowej obwodnicy Wrocławia. Jest to pierwsza inwestycja SEGRO na terenie Dolnego Śląska. Inwestycja położona jest na 10 hektarowej działce i docelowo dostarcza 40 000 mkw. powierzchni magazynowej.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo