1/8 Ligi Mistrzów: Arsenal Londyn - Bayern Monachium 0:2 (0:0)

WoK
Przygoda Arsenalu z Ligą Mistrzów może się skończyć na 1/8. Kanonierzy przegrali u siebie z Bayernem 0:2. Milan – Atletico Madryt 0:1.

W Londynie Arsenal mierzył się z, podobno, najlepszą drużyną świata. I mógł ją ukąsić już w 8 minucie. Jerome Boateng sfaulował w polu karnym Mesuta Oezila, ale ten jedenastkę wykonał fatalnie. Manuel Neuer pewnie odbił piłkę.

37 minuta. Tym razem to Wojciech Szczęsny nieprzepisowo potraktował rywala, Arjena Robbena. Polak zobaczył czerwoną kartkę, która oznaczała zielone światło dla Łukasza Fabiańskiego. Ten przy karnym interweniować nie musiał, bo David Alaba trafił w słupek. Uff. W 53 minucie „Fabiana” pokonał jednak pięknym strzałem Toni Kroos, a później wynik ustalił Thomas Müller. Aha, w słupek trafiali też Robben i Kroos. 2:0 dla Bayernu. Rewanż 11 marca.

1/8 Liga Mistrzów
Środa:

AC Milan – Atletico Madryt 0:1 (0:0). Bramka: Diego Costa (83)

Arsenal Londyn- Bayern Monachium 0:2 (0:0). Toni Kroos (54), Thomas Mueller (88).

25 lutego: Zenit Sankt Petersburg – Dortmund (18), Olympiakos – Manchester United (20.45).

26 lutego: Galatasaray – Chelsea (20.45), Schalke – Real (20.45).