Wrocław: W Dniu Życzliwości studenci zbiorą dary dla dzieci

  Wrocław: W Dniu Życzliwości studenci zbiorą dary dla dzieci

  Joanna Pachla

  Wiadomosci24.pl

  Wiadomosci24.pl

  Z okazji Dnia Życzliwości, obchodzonego tradycyjnie 21 listopada, Uniwersytet Wrocławski postanowił zorganizować zbiórkę na rzecz podopiecznych domów dziecka. Dołącz do zbiórki, znajdź się wśród życzliwych!
  Kredki, flamastry, plastelina, farby, bloki rysunkowe, zeszyty, wycinanki, kolorowanki - rzeczy tak tanie, a jednak nieosiągalne dla wielu samotnych maluchów, spędzających swoje najmłodsze lata w polskich domach dziecka. Nadchodzący wielkimi krokami Dzień Życzliwości to doskonała okazja, aby sobie o nich przypomnieć i pomóc w najmniejszym choćby stopniu.

  Nie musimy wydawać wiele. Wystarczy odmówić sobie kupna ulubionej gazety, paczki ciastek, tabliczki czekolady.
  Zaledwie parę złotych wystarczy, aby podarować dziecku odrobinę radości. Stąd też inicjatywa Uniwersytetu Wrocławskiego - jeszcze do piątku 19 listopada potrwa zbiórka (wyłącznie nowych) artykułów i przyborów szkolnych oraz książek, gier i zabawek edukacyjnych dla dzieci w wieku od 0 do 15 lat. Zbiórka nie obejmuje maskotek.

  Wszyscy, którzy zechcą wesprzeć akcję, proszeni są o zostawienie zakupionych podarków w specjalnych pudełkach, ustawionych w akademikach bądź przy portierniach i szatniach budynków dydaktycznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Można je także przynieść do Biura Promocji i Informacji, mieszczącego się w gmachu głównym, w pokoju nr 134.

  Podsumowanie akcji nastąpi w Dniu Życzliwości, tj. w niedzielę 21 listopada.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Studenci

   Wrocław (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 4

   Może niech niektórzy studenci dla swoich sąsiadów będą bardziej życzliwi. A nie wieczne imprezy nad głową czy za ścianą.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama