Lekarze sezon 4 TVN w marcu bez Małaszyńskiego? Maks umrze w...

  Lekarze sezon 4 TVN w marcu bez Małaszyńskiego? Maks umrze w szpitalu (ZAPOWIEDŹ, ZDJĘCIA, FILMY)

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Lekarze sezon 4 TVN już w marcu
  1/5

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©facebook.com/LekarzeTVNserial

  Nowy, czwarty już, sezon serialu "lekarze" w TVN od marca. Od 2 marca w każdą niedzielę "Lekarze" w TVN o zmienionej porze. W serialu "Lekarze" zabraknie Pawła Małaszyńskiego, ale pojawią się nowi aktorzy. Serial lekarze będzie dostępny też online w TVN Player.
  Od marca serial "Lekarze" będą można oglądać w TVN w nowym terminie, w każdą niedzielę o godzinie 20.00! Nowa seria przyniesie wiele zmian w życiu bohaterów. Między innymi za sprawą świeżo upieczonego ordynatora Michała Karkoszki (w tej roli Wojciech Mecwaldowski). Wprowadzi on nowe reguły i zwyczaje oraz postawi przed trudnymi zadaniami zgrany zespół chirurgów. To jednak nie koniec zmian w "Lekarzach".  Lekarze - śmierć Maksa
  Lekarze będą przeżywać też zawirowania w życiu prywatnym. - W najnowszej serii „Lekarzy” bohaterowie będą musieli poradzić sobie z dramatycznymi zmianami, które nastąpią w ich życiu i zmierzyć się z konsekwencjami swoich wyborów, zarówno tych zawodowych, jak i prywatnych. Nie wszystkim los da drugą szansę. Życie lekarzy z Copernicusa nigdy jeszcze nie miało tylu różnorodnych barw– zapowiada producentka serialu Dorota Chamczyk.  Alicja znów będzie musiała podnieść się po bolesnych przeżyciach. Już wiadomo, że Maks Keller umrze po wypadku (miał go w drodze do Szwajcarii, jechał do chorego ojca - tak skończyła się trzecia seria). Grający go Paweł Małaszyński pod koniec 2013 roku oficjalnie poinformował o swoim odejściu z serialu Lekarze. Choć Maks przeżyje wypadek na autostradzie, umrze w toruńskim szpitalu.

  Leon zajmie się przede wszystkim pracą naukową – zawalczy o profesorski tytuł. Piotr zdecyduje się walczyć o oczyszczenie swojego nazwiska oraz odzyskanie reputacji dobrego specjalisty. Dużym wsparciem okaże się dla niego żona Iza. Pani mecenas Wanat da się też poznać widzom z zupełnie innej strony.

  Beata, na przekór konwenansom, będzie chciała udowodnić, że możliwa jest miłość miedzy lekarką a mechanikiem samochodowym. Elżbieta postanowi poddać się namiętności i uczuciom do Krzysztofa, a Jivan przekona się, że zdobycie prawa jazdy jest trudniejsze, niż uzyskanie dyplomu lekarza.

  Gościnnie w serialu "Lekarze"
  Do obsady aktorskiej, w tej serii, dołączą gościnnie: Ewa Ziętek, Krystyna Sienkiewicz, Joanna Żółkowska, Wiesław Komasa, Marek Siudym, Anna Gzyra, Monika Buchowiec, Don Vasyl z rodziną, Leon Charewicz, Michał Sitarski, Mariusz Jakus, Błażej Wójcik, Amin Bensalem i Fujio Nakamura.

  źródło: TVN

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   do bani

   kukocz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   co to za film bez Pawła do d***

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   tvn

   marecki (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Ciekawa strategia TVN, ale po przeczytaniu http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,71 uważam, że powinni postawić na pracowników!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   :(

   kamila (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   dlaczego Maksa nie będzie w 4 sezonie szkoda troszkę :(((((

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama