Nowa organizacja studencka dla żaków z Europy Wschodniej

  Nowa organizacja studencka dla żaków z Europy Wschodniej

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Porozumienie Studentów Europy Wschodniej UWr (PSEW UWr) to organizacja studencka powstająca na Uniwersytecie Wrocławskim. W założeniu ma łączyć studentów z Europy Wschodniej studiujących na Uniwersytecie Wrocławskim - Polaków interesujących się tym regionem i studentów pochodzących z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Litwy, Łotwy, Estonii i Rosji.
  Nowa organizacja studencka dedykowana studentom z Europy Wschodniej - głównie z Ukrainy, Białorusi, Gruzji i Rosji.

  - W swoim zamyśle ma to być "szkoła liderów" - tłumaczy inicjatywę Karol Przywara, przewodniczący Samorządu Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego - Dla studentów zorganizowanych zostanie wiele szkoleń z zakresu zarządzania projektem, prowadzenia organizacji pozarządowych oraz współpracy z administracją państwową.

  Jak tłumaczy Karol Przywara, w planach jest szereg spotkań z ludźmi polityki i kultury. Organizacja będzie miała także za zadanie pomoc nowym studentom w aklimatyzacji na Uniwersytecie Wrocławskim po przyjeździe na studia.

  Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 19.02.2014 o godz. 19.00, w siedzibie Samorządu Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego - ul. Uniwersytecka 19/20.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama