Nowa wyszukiwarka kas biletowych PKP Intercity już działa

  Nowa wyszukiwarka kas biletowych PKP Intercity już działa

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  PKP Intercity udostępniło na swojej stronie internetowej wyszukiwarkę lokalizacji kas biletowych. Baza wyszukiwarki obejmuje zarówno kasy własne przewoźnika, jak i te agencyjne. Ma to pomóc podróżnym, którzy wolą kupić bilet w sposób tradycyjny.
  Nowe narzędzie jest dostępne na stronie internetowej PKP Intercity (Niezbędnik podróżnego -> Gdzie kupić bilety -> Kasy biletowe) i pozwala podróżnym szybko zlokalizować najbliższą kasę biletową przewoźnika. Aplikacja pozwala na wyszukanie okienka kasowego według danego województwa i miejscowości. Dodatkowo podróżny otrzymuje informacje, m.in. jakie są godziny otwarcia kas oraz czy istnieje możliwość płatności kartą.

  - Chcemy, aby wyszukiwarka lokalizacji kas biletowych ułatwiała planowanie zakupu biletów, a tym samym usprawniała obsługę podróżnych. Pasażerowie nie powinni jednak zapominać, że nasze bilety, bez konieczności drukowania, można kupić przez internet – przypomina Beata Czemerajda z Biura Komunikacji i PR, PKP Intercity S.A.

  Obecnie PKP Intercity prowadzi sprzedaż biletów w sumie w 261 kasach, w tym 72 agencyjnych. Pasażerowie mogą również kupić bilet w biletomatach lub za pośrednictwem strony internetowej przewoźnika. Bilet internetowy nie wymaga drukowania. Elektroniczny blankiet wystarczy zapisać w telefonie lub laptopie, a konduktor podczas kontroli zeskanuje kod z ekranu.

  Na stronie przewoźnika pasażerowie znajdą również wyszukiwarkę lokalizacji biletomatów.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ...

   bdyk (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   widac, ze pkp sie rozwija

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kolejna aplikacja

   Darek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   O, widzę, że będę miał kolejną po panoramie firm aplikację przydatną w podróżowaniu. Często się gdzieś spieszę w delegacjach i możliwość znalezienia najbliższej kasy może pozwolić na zaoszczędzenie...rozwiń całość

   O, widzę, że będę miał kolejną po panoramie firm aplikację przydatną w podróżowaniu. Często się gdzieś spieszę w delegacjach i możliwość znalezienia najbliższej kasy może pozwolić na zaoszczędzenie czasu.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama