Menu Region

Soczi 2014 - plan transmisji, relacje na żywo, gdzie...

Soczi 2014 - plan transmisji, relacje na żywo, gdzie igrzyska w tv [PROGRAM TV]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

red

7Komentarzy Prześlij Drukuj
Soczi 2014 - plan transmisji, relacje na żywo, gdzie igrzyska w tv [PROGRAM TV] Soczi 2014 - plan transmisji, relacje na żywo, gdzie igrzyska w tv [PROGRAM TV]

Soczi 2014 plan transmisji, gdzie oglądać na żywo, relacja z igrzysk live (© fot. tvp)

ZIO Soczi 2014 już od 6 lutego. Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2014 pokaże na żywo TVP. Transmisje live na TVP 1, TVP 2, TVP Sport, TVP INFO oraz TVP Regionalnej. Relacje live z Soczi także w internecie na sport.tvp.pl! Zobaczcie plan transmisji ZIO Soczi 2014. Polacy mają szanse na medale, będzie się działo! Wspierajcie naszych i trzymajcie za nich kciuki podczas olimpiady 2014 w Soczi.
Po raz kolejny widzowie będą mogli oglądać zmagania najlepszych sportowców świata za pośrednictwem Telewizji Polskiej. Obsługa igrzysk to jeden z przykładów wypełniania przez TVP misji nadawcy publicznego. Co najważniejsze, starty Polaków będzie można zobaczyć w antenach otwartych – Jedynce i Dwójce.

Wielkie imprezy sportowe to także znakomite wyniki oglądalności TVP. Do czasu EURO 2012 (meczu Polska – Rosja) rekordem był konkurs skoków z Salt Lake City z udziałem Adama Małysza, który obejrzało w Jedynce ponad 14,5 miliona widzów.
Do skoczka z Wisły należy także najlepszy wynik z ostatnich zimowych igrzysk – jego walkę w Vancouver śledziło 9,439 mln widzów, przy udziałach w wysokości 57,9 proc. (średnie, grupa 4+). Potwierdza to, że telewidzowie chętnie oglądają sport
w telewizji publicznej.

ZIO Soczi 2014 będą dostępne w TVP1, TVP2 (w sumie około 180 godzin), TVP Sport (350 godzin), a w zakresie informacyjnym także w TVP Info (ok. 16 godzin) oraz w TVP Regionalna (nocne pasmo powtórkowe: 23.35 – 5.25).

Początek na antenach otwartych (TVP1, TVP2) już nawet od godziny 9.00 rano aż do 20.00. Transmisje przede wszystkim z dyscyplin, w których medalowe szanse mają Polacy: skoki narciarskie (Kamil Stoch i drużyna z Maciejem Kotem, Piotrem Żyłą, Dawidem Kubackim, Janem Ziobrą i Kamilem Stochem) i łyżwiarstwo szybkie (Zbigniew Bródka oraz drużyny kobiet i mężczyzn) będą obecne w Jedynce, natomiast biegi narciarskie (Justyna Kowalczyk) oraz biathlon (Krystyna Pałka, Monika Hojnisz i Magdalena Gwizdoń) w Dwójce.

Oczywiście nie zabraknie programów wspierających („Halo, tu Soczi” już od 3 lutego w TVP1 ok. godz. 7.30), podsumowań wydarzeń danego dnia („Dzień na igrzyskach” w TVP1 ok. godz. 22.20-23.00) i wielu innych, a tylko Soczi poświęcone będą serwisy sportowe.

DOKŁADNY PROGRAM TRANSMISJI Z IGRZYSK W SOCZI 2014 NA NASTĘPNEJ STRONIE
1 3 4 5 ... 7 »
7

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Wydarzenie piękne nie za Twoje

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

obiektyw (gość)  •

Starają się jak mogą. Uciecha dla oczu. Co Ci głupku za różnica czy zrobione przez diabła czy anioła? Musisz koniecznie zawsze kogoś zeżreć na śniadanie?

odpowiedzi (0)

skomentuj

Olimpiada po rosyjsku

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

kapelusznik.vipower.pl (gość)  •

Polecam przeczytać
http://kapelusznik.vipower.pl/pieciogwiazdkowy-oklad-kompleks-malego-fiuta/

odpowiedzi (0)

skomentuj

nie reklamujcie tego smutnego wydarzenia

0 / -9

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Miś (gość)  •

Po co reklamujecie tą korupcyjną imprezę organizowaną w totalitarnym państwie? Proponowałym przemilczeć temat, a nie nakręcać atmosferę medialnie , a tym samym koniunkturę tym ponurym Panom z komitetetu olimpijskiego i rosyjskim urzędnikom.

skomentuj

Wyjątkowy cureń z ciebie.

+2 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

zx (gość)  •

To impreza sportowa. Też protestowałeś, kiedy Amerykanie robili igrzyska w Salt Lake City? A przecież ta tamtejszych terenach wyrżnęli nie tak dawno setki tysięci Indian. Nie przeszkadzało ci to rusofobie?

odpowiedzi (0)

skomentuj

???

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

szy (gość)  •

nikt cię chory człowieczku nie zmusza do oglądania

odpowiedzi (0)

skomentuj

aa

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

szy (gość)  •

ktoś cię w domu wiąże do krzesła i karze oglądać??

odpowiedzi (0)

skomentuj

olimpiada

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

misiek (gość)  •

bo to olimpiada?

odpowiedzi (0)

skomentuj