Menu Region

McDonald's na dowóz? Nowy pomysł szefów McDonald's [DOSTAWA,...

McDonald's na dowóz? Nowy pomysł szefów McDonald's [DOSTAWA, PROMOCJE]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

red

Prześlij Drukuj
McDonald's: śniadanie przez całą dobę, bonusy dla stałych klientów, i - co najważniejsze - dostawa zamówionych posiłków do domu - takie plany mają szefowie międzynarodowej firmy McDonald's. Nową wizję ogłosił na antenie CNBC prezes firmy Don Thompson. McDonald's na wynos działa już w niektórych stanach USA. Docelowo takie rozwiązanie dotrze także do Polski.
McDonald's na dowóz? Niebawem w USA, może kiedyś w Polsce
1/5

(© fot. Paweł Relikowski)

Opis: McDonald's na dowóz? Niebawem w USA, może kiedyś w Polsce
Przejdź do galerii
Analitycy uważają, iż taki ruch McDonald's spowodowany jest konkurentem w postaci Burger Kinga, który już ponad rok dostarcza klientom jedzenie do domów.

Innym pomysłem McDonald's jest serwowanie menu śniadaniowego przez całą dobę, a nie tak jak do tej pory, tylko w określonych godzinach porannych (w krajach poza USA) i do północy (w samej Ameryce).

Pomysł śniadań całodobowych w McDonald's wymyślił już w 2006 roku ówczesny prezes Jima Skinner, ale do tej pory nie udało się go zrealizować. Teraz ma być inaczej.

McDonald's dowóz i co jeszcze?Prócz jedzenia na wynos i oferty śniadaniowej przez całą dobę McDonald's planuje także wprowadzenie systemu dla stałych klientów oraz płatności mobilnych.

Kiedy innowacje McDonald's dotrą do Europy, w tym do Polski? Na razie nie wiadomo.
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się