Kontuzja Kowalczyk. Czy Justyna zdąży wykurować się do...

Kontuzja Kowalczyk. Czy Justyna zdąży wykurować się do Soczi?

PAP

Gazeta Wrocławska

Aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

 Kontuzja Kowalczyk. Czy Justyna zdąży wykurować się do Soczi?
1/2
przejdź do galerii

Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie spuchniętej nogi na swoim profilu na facebooku ©Facebook Justyny Kowalczyk

Justyna Kowalczyk, która we włoskiej miejscowości Santa Caterina przygotowuje się do igrzysk w Soczi, doznała urazu. Zdjęcie spuchniętej stopy zamieściła na swoim profilu na Facebooku. "Mocno stłuczona. Było podbramkowo. Myślę jednak, że zdążymy" - podpisała.
Kontuzja Justyny Kowalczyk. Soczi zagrożone? Biegaczka ma stłuczoną stopę (ZDJĘCIE)

Okoliczności, w jakich nabawiła się urazu, nie są znane.
PAP udało się skontaktować z trenerem Aleksandrem Wierietielnym, ale nie chciał rozmawiać. Natomiast jego asystent Rafał Węgrzyn przebywa obecnie w Warszawie, gdzie załatwia formalności związane z wyjazdem teamu Kowalczyk do Soczi, i nie zna szczegółów.

Narciarka do Santa Cateriny wyjechała po zawodach Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie. Na wysokości 1700 m n.p.m. szlifuje formę przed zmaganiami olimpijskimi.

Zawodniczkę z Kasiny Wielkiej czeka jeszcze jeden start w Pucharze Świata - w sobotę w Dobbiaco na 10 km techniką klasyczną. Polka natomiast zrezygnowała z niedzielnego sprintu techniką dowolną. W tym czasie będzie już w drodze do Soczi.
Igrzyska rozpoczną się 7 lutego. W dwóch wcześniejszych olimpijskich występach - w Turynie i Vancouver - Kowalczyk wywalczyła cztery medale: złoty, srebrny i dwa brązowe. (PAP)

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Zapowiedzi - gdzie oglądać

1 3 4 5 ... 26 »