Ferie we Wrocławiu: Zoo przygotowało nową atrakcję dla...

  Ferie we Wrocławiu: Zoo przygotowało nową atrakcję dla dzieci

  WSK

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Na ferie, ogród zoologiczny we Wrocławiu przygotował nową atrakcję przeznaczoną głównie dla dzieci i ich opiekunów - tzw. "Egzotyczne spotkania". W okresie od 17 lutego do 28 lutego opiekunowie zwierząt będą opowiadali o ich zwyczajach.
  Ferie we Wrocławiu: Zoo przygotowało nową atrakcję dla dzieci

  ©fot. wrocławskie zoo

  Oferta jest dostępna tylko podczas ferii. Zoo zaprasza na Egzotyczne Spotkania grupy zorganizowane, półkolonie, dzieci pod opieką rodziców, a także osoby indywidualne. Egzotyczne spotkania to dwugodzinny spacer po ogrodzie zoologicznym, podczas którego opiekunowie gadów i ptaszników, małp (w tym szympansów) słoni, nosorożców, kotików i ptaków opowiedzą o ich zwyczajach.

  – Opiekunowie zwierząt z naszego zoo z prawdziwą radością przedstawią swoich podopiecznych i podzielą się barwnymi opowieściami z ich codziennego życia – mówi Ryszard Topola z wrocławskiego zoo.

  Zajęcia będą się odbywały raz dziennie o godz. 11 od poniedziałku do piątku. Zbiórka przy bramie głównej zoo. Dodatkowe grupy będą mogły uczestniczyć w Egzotycznych Spotkaniach o godz. 12 w dniach 18, 21, 25 i 28 lutego. Grupy będą liczyć od 10 do 25 osób.

  Cena za bilet + oprowadzanie to 25 zł od osoby, a dla posiadaczy kart rocznych - 15 zł od osoby. Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 71 348 30 24 wewn. 109 lub 125 w godz. 7-16 lub mailową: zoo-edukacja@zoo.wroc.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama