Mecz Borussia Dortmund - Augsburg na żywo [TRANSMISJA, LIVE, ONLINE, GDZIE W TV]

x-news.pl, red
Mecz Borussia - Augsburg na żywo. Jak kibice przyjmą Roberta Lewandowskiego? [TRANSMISJA, LIVE, ONLINE, GDZIE W TV]
Borussia Dortmund - Augsburg od 15:30 w Eurosporcie 2. Wraca Bundesliga po przerwie zimowej. Jak kibice przyjmą Roberta Lewandowskiego? Spotkanie Borussii z Augsburgiem live także w internecie - zobacz, gdzie oglądać online. Wynik Borussia - Augsburg na żywo w gazetawroclawska.pl!

Borussia - Augsburg na żywo [RELACJA, WYNIK]
Relacja online uruchomi się po kliknięciu na wynik. Wynik meczu uaktualniany będzie na bieżąco

Piłkarze Borussii Dortmund, po zimowej przerwie w rozgrywkach, wracają na boiska Bundesligi. W sobotnie popołudnie żółto-czarni zmierzą się u siebie z jedną z rewelacji sezonu - Augsburgiem. Wicemistrzowie Niemiec postarają się przerwać w tym spotkaniu złą passę. Podopieczni Juergena Kloppa nie odnieśli bowiem zwycięstwa w trzech ostatnich meczach ligowych, a po raz ostatni zdołali wygrać w Bundeslidze na własnym stadionie, prawie trzy miesiące temu. Oczy większości kibiców, nie tylko BVB, będą zwrócone na Roberta Lewandowskiego. Wiadomo, że polski napastnik po zakończeniu sezonu odejdzie z Dortmundu do Bayernu Monachium. Ponadto popularny "Lewy" gościł w ostatnich dniach na czołówkach gazet ze względu na rzekomą napaść na nastoletniego kibica Borussii.