Głogów: Kradł w pracy i w sklepie

  Głogów: Kradł w pracy i w sklepie

  MARG

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  30 - latek postanowił zaopatrzyć się w laptop. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby chciał za niego zapłacić. Mężczyzna został przyłapany w supermarkecie podczas drugiej próby kradzieży. Dodatkowo policjanci odkryli w jego domu przedmioty o wartości prawie 2 000 złotych, które wyniósł z zakładu pracy.
  Mężczyzna, 30 - letni mieszkaniec powiatu wschowskiego wpadł podczas drugiej już próby kradzieży laptopa w jednym z głogowskich supermarketów. Wrócił ponownie po urządzenie ponieważ pierwsza jego próba zakończyła się połowicznym "sukcesem".

  Zdołał wynieść ze sklepu tylko akcesoria do laptopa. Jego drugie podejście zakończyło się zatrzymaniem przez ochronę sklepu i przekazaniem policji. Zatrzymany tłumaczył się, że pomysł kradzieży przyszedł mu do głowy spontanicznie.

  Policjanci w trakcie przeszukania jego mieszkania ujawnili różnego rodzaju narzędzia i akcesoria spawalnicze. Okazało się, ze ich wartość wynosi prawie 2 000 złotych. Mężczyzna przyznał, że rzeczy te wyniósł z zakładu pracy i sprzedawał na giełdzie.

  Kradzież i przywłaszczenie są przestępstwami, za które grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama