Żołnierze Powstania Warszawskiego w labiryncie podziemnego miasta

W 1. odcinku "Tajemnic Państwa Podziemnego" rekonstruujemy koszmarny świat warszawskich kanałów oraz badamy techniki, których używali powstańcy, by przetrwać pod ziemią. Obejrzyj go lub przejdź do pełnego wydania Powstania Warszawskiego.

Obejrzyj wszystkie odcinki
Zwiń
Obejrzyj wideo
Zabiją Trynkiewicza? Profil: Śmierć Mariuszowi...

Zabiją Trynkiewicza? Profil: Śmierć Mariuszowi Trynkiewiczowi - internauci typują datę jego śmierci

WSK, TVN/X-News

Gazeta Wrocławska

Aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

Mariusz Trynkiewicz zabity? Takiego scenariusza chcą internauci

Mariusz Trynkiewicz zabity? Takiego scenariusza chcą internauci ©TVN24

Śmierć Mariuszowi Trynkiewiczowi czy Żądamy dożywocia dla Trynkiewicza to coraz bardziej popularne profile społecznościowe. Internauci typują datę śmierci Trynkiewicza. Producent obuwia Bubble Shoes napisał na Facebooku: "A wy jak myślicie, co się z nim stanie? - Zabije się sam - like. Pomogą mu - udostępnij. Dla osób, które w komentarzach wytypują dokładną datę śmierci Mariusza Trynkiewicza, przygotowaliśmy nagrody rzeczowe". Firma stwierdziła, że to było włamanie na ich konto.
Mariusz Trynkiewicz zabity? Takiego scenariusza chcą internauci

Mariusz Trynkiewicz zabity? Takiego scenariusza chcą internauci ©TVN24

Operacja Trynkiewicz - Mariusz Trynkiewicz pod nadzorem policji 24 godziny na dobę

Trynkiewicz wychodzi z więzienia. Będzie pod nadzorem policji? Jasnowidz - on znów zamorduje (FILMY)

Będziemy świadkami samosądu społecznego i linczu Mariusza Trynkiewicza po wyjściu na wolność? Mnożą się opinie internautów, głównie na profilach społecznościowych, którzy życzą mu śmierci lub - co najmniej - dożywocia.

Trynkiewicz zostanie zabity - konkurs11 lutego Trynkiewicz wychodzi na wolność. "Seryjny morderca, pedofil gwałciciel. Jesteśmy porażeni niewydolnością systemu karnego w Polsce. Mamy nadzieję, że wyrażenie społecznego niezadowolenia powstrzyma wymiar sprawiedliwości od popełnienia tak rażącego błędu. Nawet po wyjściu na wolność nie wróżymy temu panu świetlanej przyszłości, a wy jak myślicie, co się z nim stanie?
Zabije się sam - like.
Pomogą mu - udostępnij.

Dla osób, które w komentarzach wytypują dokładną datę śmierci Mariusza Trynkiewicza, przygotowaliśmy nagrody rzeczowe".

Taki wpis znalazł się na profilu producenta obuwia Bubble Shoes na Facebooku. Wywołało to burzę, gdyż niestosowny nawołujący do nienawiści i społecznego linczu wpis natychmiast wyciekł do sieci. Firma Bubble Shoes przeprosiła i zaprzeczyła, że ma cokolwiek wspólnego z wpisem - dodała, że doszło do włamania na ich profil.

Trynkiewicz pod specjalnym nadzorem policji? Zobacz


Żądamy dożywocia dla TrynkiewiczaNie tylko na profilu firmy obuwniczej internauci życzą mordercy śmierci. Są też inne profile i strony: Śmierć Mariuszowi Trynkiewiczowi czy Żądamy dożywocia dla Trynkiewicza

Mariusz Trynkiewicz, seryjny morderca i pedofil z Piotrkowa Trybunalskiego. 10 tego lutego 2014 r. wyjdzie na wolność, jak twierdzi w wywiadzie będzie dalej zabijał niewinne dzieci.
APELUJEMY DO WSZYSTKICH:
jeśli jesteś prawnikiem lub znasz taką osobę, proszę doradźcie jakie kroki prawne można podjąć, aby zabójca pozostał w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym do końca życia.

Mariusz Trynkiewicz zamieszka w Gostyninie?Źródło: TVN24/x-news


Śmierć Mariuszowi TrynkiewiczowiMiejmy nadzieję, że od razu po wyjściu z więzienia ktoś także jego brutalnie zamorduje i zakopie w lesie - napisali o Trynkiewiczu twórcy profilu Śmierć Mariuszowi Trynkiewiczowi na Facebooku. Strony już nie można znaleźć, została usunięta.Pojawiają się głosy oburzonych podkreślających, że wszelkie publiczne namawianie do zamordowania Trynkiewicza jest karygodne. Gdyby doszło do linczu mordercy, wybuchłby skandal. Nadzór nad nim będzie miała policja.

Komentarze (6)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
wolność

gdzie to coś (gość)

Zgłoś naruszenie treści

jak jest wolny,to pokazać mordę,podać adres...

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Re:

ANONIMOWO-zajebisTY (gość)

Zgłoś naruszenie treści

Wg mnie nie powinni chronić trynkiewicza. Ludzie nie są głupi (przynajmniej niektórzy) i go znajdą prędzej czy później on już nie ma życia hyba że go ciągle będą chronić i pizze przywozić na...rozwiń całość

Wg mnie nie powinni chronić trynkiewicza. Ludzie nie są głupi (przynajmniej niektórzy) i go znajdą prędzej czy później on już nie ma życia hyba że go ciągle będą chronić i pizze przywozić na pstryknięcie. Jak ludzie zobaczą jak on wygląda to będą na niego czekać w każdej ciemnej ulicy i jak tylko go zobaczą w jakimś ciemnym kącie to po nim. ONI ZABIERAJĄ PODATEK LUDZIOM KTÓRZY NIE MAJĄ DUŻO KASY A TRYNKIEWICZ MA TEN HAJS WŁAŚNIe Z POdaTKÓW...
zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Trynkiewicz

Czytelnik (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

Niech go rząd pilnuje na biednych to niema pieniędzy a na morderce są

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Trybkiewucz

Felek (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 6

On jest juz czlowiekiem wolnym. Zabijaja jego wszystkie media i pismaki jesli zabije ktory z pismakow poczuje sie odpowiedzialny za to zaszczucje czlowieka?

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Darek

### (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 9

Zrobiło się o nim bardzo głośno w ostatnim czasie-takim ludziom o to właśnie chodzi.Zamiast lamentować trzeba go było pocichutku usunąć i nie byłoby sprawy a tak zapanuje psychoza i strach rodziców


Autor komentarza nie dodał zdjęcia
re

bs (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 6

Trynkiewicz w ośrodku będzie żyl w luksusach, a matkom zabiera sie dzieci bo są biedne

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo