Sport

    Koszykarki CCC faworytkami w meczu z Artego Bydgoszcz

    Koszykarki CCC faworytkami w meczu z Artego Bydgoszcz

    Marcin Idzierowski

    Gazeta Wrocławska

    Gazeta Wrocławska

    Artego Bydgoszcz to kolejny ligowy przeciwnik koszykarek CCC. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę o godz. 17.45 w Polkowicach i będzie transmitowane przez TVP Wrocław.
    Pomarańczowe są zdecydowanymi faworytkami i nikt w obozie CCC nawet nie dopuszcza do siebie myśli o porażce. Zwłaszcza po ostatnim doskonałym występie przeciwko Lotosowi Gdynia, który dał pewną wygraną 69:49. Po pokonaniu mistrzyń Polski wstydem byłoby stracić punkty z drużyną z Bydgoszczy, która może być mocno podłamana po ostatnim występie przeciwko zespołowi z Gorzowa. Artego przegrało z wicemistrzyniami różnicą aż 49 punktów (51:100).


    Ford Germaz Ekstraklasa
    POZOSTAŁE MECZE 7. kolejki: Energa Toruń - Wisła Kraków (godz. 16, TVP Sport), AZS Gorzów Wlkp. - Tęcza Leszno (godz. 18), ŁKS Łódź - ROW Rybnik (godz. 18), Lider Pruszków - Widzew Łódź (godz. 18). Wszystkie spotkania zostaną rozegrane w sobotę.

    1. Wisła Kraków 5 10 1.000
    2. CCC Polkowice 6 11 0.833
    3. KSSSE AZS Gorzów 4 7 0.750
    4. Energa Toruń 4 6 0.500
    5. Odra Brzeg 2 3 0.500
    6. Lider Pruszków 6 9 0.500
    7. Artego Bydgoszcz 6 9 0.500
    8. Widzew Łódź 6 9 0.500
    9. Lotos Gdynia 5 7 0.400
    10. INEA AZS Poznań 5 7 0.400
    11. Super Pol Leszno 5 7 0.400
    12. Utex ROW Rybnik 4 4 0.000
    13. ŁKS Siemens Łódź 4 4 0.000

    O pozycji w tabeli decyduje stosunek liczby zwycięstw do rozegranych meczów.

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać