Korepetycje w środku lata

  Korepetycje w środku lata

  Justyna Kościelna

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Konsultacje z języka polskiego, angielskiego, niemieckiego, WOS-u oraz fizyki i historii - taką ofertę ma dla tegorocznych maturzystów Dolnośląska Szkoła Wyższa.
  Materiały podobne
  Ale nie dla wszystkich. Zajęcia adresowane są do tych, którym na egzaminie dojrzałości powinęła się noga. A tych jest wielu - na Dolnym Śląsku do egzaminu poprawkowego w sierpniu przystąpi prawie 3400 uczniów.

  - Zajęcia poprowadzą nauczyciele akademiccy i lektorzy. Konsultacje będą trwały dwie godziny dziennie od 11 do 13 - wyjaśnia Wiola Samborska, rzeczniczka uczelni.
  Na konwersacje z angielskiego, niemieckiego lub włoskiego można przyjść w poniedziałek, 18 sierpnia. Dzień później szkolić się będą poprawkowicze z fizyki, a w środę 20 sierpnia - z WOS-u. Ostanie dwa dni maja być poświęcone językowi polskiemu (czwartek) i historii (piątek).

  Lekcje nie będą bezpłatne. Za każdą uczniowie zapłacą w dniu zajęć.
  - Koszt udziału w konsultacjach to 10 złotych. Zarobione w ten sposób pieniądze uczelnia przekaże na cel charytatywny - rehabilitację chłopca, który uległ poważnemu wypadkowi i walczy o życie - wyjaśnia Samborska.

  Zajęcia będą prowadzone w budynku Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przy ul. Strzegomskiej 55.
  Zapisy potrwają do 14 sierpnia - e-mail: magdalena.dyderska.grzech@dswe.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Korepetycje

   Anna (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 18 / 17

   Dlaczego nauczyciele w swoim, jak twierdzą, 40 godz. Tygodniu pracy (?) nie znajdą oprócz 18 godz.pracy z uczniem, kilku godzin tygodniowo na tzw konsultacje? Uczeń nie musiałby tyle płacić ( a...rozwiń całość

   Dlaczego nauczyciele w swoim, jak twierdzą, 40 godz. Tygodniu pracy (?) nie znajdą oprócz 18 godz.pracy z uczniem, kilku godzin tygodniowo na tzw konsultacje? Uczeń nie musiałby tyle płacić ( a raczej rodzice) drugiemu nauczycielowi. Czy nauczyciele nie mogą wśród swoich, jak twierdzą, pozostałych 22 godz. np 6 na pozostanie w szkole i konsultacje dla uczniów którym są one [potrzebne. Prof. na uczelniach mają taki obowiązek. Nauczyciele w LO już nie. Dlaczego? Kto tak się boi nauczycielei, że nie może tego zmienić. Rodzice będą wdzięczni zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama