Ważne
  Biznes w sieci: Pracownicy wspólnie świętują sukcesy firmy

  Biznes w sieci: Pracownicy wspólnie świętują sukcesy firmy

  Paweł Kuś

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Trzynastu pracowników w siedzibie firmy Tromedia we Wrocławiu, która zarządza m.in. portalami internetowymi, ma ostatnio ręce pełne roboty. Ale żaden z nich nie narzeka na zły humor.
  - Nasi pracownicy zawsze mają sporo różnych szkoleń do wyboru - mówi Marcin Misztal, prezes Tromedia

  - Nasi pracownicy zawsze mają sporo różnych szkoleń do wyboru - mówi Marcin Misztal, prezes Tromedia ©Fot. Materiały prasowe

  - Tromedia zapewnia mi stały rozwój. Poza tym fajnie pracować w młodym zespole. Świetnie się razem rozumiemy, każdy mówi do siebie na ty - zapewnia Andrzej Hajduk z działu reklamy.

  Mały zespół oraz brak problemów z komunikacją i załatwianiem spraw zawodowych - to z kolei główne plusy, które odnajduje Mateusz Szuściak, dyrektor ds. rozwoju.

  Wrocławska kadra to jednak tylko część wszystkich pracowników Tromedii. Firma prowadzi biuro w Warszawie, a poza tym każdy z serwisów ma swój osobny zespół redakcyjny.

  - Tromedia zapewnia nam dużą autonomię. Może swobodnie przedstawiać i realizować nasze pomysły - mówi Łukasz Furman, redaktor naczelny serwisu Boisko.pl, którego odsłona ma niedługo nastąpić. Cały zespół też organizuje współne wieczory i wy-jazdy integracyjne z okazji sukcesów firmy.

  - W najbliższym czasie wyjeżdżamy na dwa dni wspólnie uczcić debiut na NewConnect - mówi Misztal. Pracodawcy w Tromedii nie zaniedbują także kwestii rozwoju swoich podwładnych. Firma udziela się między innymi w takich instytucjach, jak: Dolnośląska Izba Gospodarcza, Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy czy Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji. - Dzięki temu nasi pracownicy zawsze mają sporo szkoleń do wyboru - twierdzi Misztal.

  Tromedia stała się jedną z lepiej rozwijających się firm z branży IT (technologie informacyjne). Niedawno debiutowała na giełdzie NewConnect. Teraz firma nie może opędzić się od klientów.
  W Tromedii zajmują się promocją i zarządzaniem portalami internetowymi. Najbardziej znane z nich to: ajo.pl, oc-forum.org, gram24.pl czy kanciapa.pl. - Jesteśmy jedyną taką firmą w całej Europie - mówi z dumą Marcin Misztal, prezes. - W przeciwieństwie do innych przedsiębiorstw skupujących portale, my posiadamy potrzebne know-how. Dzięki temu nie tylko wspieramy ich finansowo, ale też wspólnie staramy się ulepszać nasz produkt - dodaje.

  Tromedia może się pochwalić dużą rentownością. Tylko w tym roku szacują, że zysk netto wyniesie 1,5 miliona złotych. - Ostatnio zainwestowaliśmy w dwa portale: kinomaniak.pl i nastek.pl, a w kolejce czeka już kolejne 35 projektów do omówienia - informuje Misztal.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   darmowa reklama

   helmut (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 71 / 74

   darmowa reklama ! Be....!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo