Wrocław: Kandydaci na prezydenta miasta o biletach na EURO

  Wrocław: Kandydaci na prezydenta miasta o biletach na EURO

  Magdalena Kozioł

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Na wrocławskie Euro 2012 miasto dostanie od UEFA zaledwie 50-70 biletów. Pisaliśmy o tym w ubiegłym tygodniu. Decyzję, kto dostanie te bilety, podejmie prezydent Wrocławia. O pomysł na ich rozdzielenie spytaliśmy dzisiejszych pretendentów do prezydenckiego fotela.
  Okazuje się, że niemal wszyscy mają podobne pomysły. Jacek Uczkiewicz z SLD chce zorganizować turniej drużyn podwórkowych. - Cztery najlepsze dostałyby bilety - deklaruje Uczkiewicz.
  Sławomir Piechota także zorganizowałby turnieje sportowe. - Dokładnie ligę miejską szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, a także turnieje oldbojów - opowiada Piechota. Taka rywalizacja zaczęłaby się w czerwcu 2011 r. i trwałaby do mistrzostw. Zdaniem Piechoty, zaangażowani w to zawodnicy wiedzieliby, że walczą o coś wartościowego.

  Ilona Antoniszyn-Klik z PSL nie ogłaszałaby żadnego konkursu, a po prostu rozlosowałaby bilety wśród mieszkańców. Tych, którzy do urzędu wysłaliby swoje zgłoszenia.Kandydaci na prezydenta deklarują, że bilety na Euro zostaną rozdane

  Dawid Jackiewicz z PiS też stawia na losowanie, ale wśród młodzików.- Ale gdyby jednak prezydentem w najbliższej kadencji został Rafał Dutkiewicz, to i dla niego mam propozycję. Mógłby na mecze wybrać się w otoczeniu wrocławskich dzieci, które nie mogą trenować sportu na swoich podwórkach i które wreszcie zobaczyłby prawdziwy stadion.

  A Rafał Dutkiewicz ma zamiar ogłosić konkurs dla uczniów wrocławskich szkół, związany z Wrocławiem i Śląskiem Wrocław. Zwycięzcy zobaczyliby mecze na Pilczycach.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama