Głuszyca: Panowie uczą się... stylizacji paznokci

  Głuszyca: Panowie uczą się... stylizacji paznokci

  Sylwia Królikowska

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  W kursie kosmetycznym i nauki jazdy biorą bezpłatnie udział mieszkańcy Głuszycy. Projekt "Nowocześni rodzice z Głuszycy" realizuje Fundacja Wałbrzych 2000.
  Okazało się, że do szkolenia kosmetycznego udało się także namówić... trzech mężczyzn. W kursach bierze też udział dziewięć pań. Wszyscy bez wyjątku uczą się m.in. stylizacji paznokci. Połowę uczestników projektu stanowią osoby w wieku powyżej 45 lat, czyli takie, które są w bardzo trudnej sytuacji na rynku pracy.

  - Trochę się obawialiśmy, czy znajdziemy zwłaszcza panów, zainteresowanych udziałem w tym projekcie - opowiada Henryk Ziomek, koordynator projektu. - Ale okazało się, że chętnych jest znacznie więcej niż miejsc, a panowie znakomicie sobie radzą ze stylizacją paznokci.

  Uczestnicy projektu uczą się teraz jazdy i przygotowują do zdania egzaminów prawa jazdy w kat. B. Szkolenie jest dla uczestników bezpłatne. Fundacja zapewnia realizację kursów (wykładowcy, materiały szkoleniowe, podręczniki), transport do miejsca, w którym odbywają się zajęcia, posiłki i opłatę za egzamin prawa jazdy.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama