Lwówek Śląski: Policjant uratował czterech mężczyzn

  Lwówek Śląski: Policjant uratował czterech mężczyzn

  CH

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Policjant, który wczoraj uratował czterech młodych ludzi, znajdujących się w przewróconym aucie w rzece, też musiał skorzystać z pomocy lekarskiej. Podczas ratowania nastolatków zranił sobie rękę i lekarze musieli mu zszyć ranę.
  Do wypadku doszło wczoraj po godz. 15. Przejeżdżający drogą z Lwówka do Jeleniej Góry po służbie policjant zauważył w rzece przewrócone na dach auto. Zatrzymał się i sprawdził co się dzieje. W volkswagenie golfie zauważył czterech młodych mężczyzn. Nie mogli się wydostać z pojazdu. Sytuacja była groźna, bo do auta zaczynała już napływać woda. Policjant wybił szyby i wyciągnął trzech chłopców na zewnątrz. Czwarty uwolnił się sam. Wszyscy trafili do szpitala.

  Mieli na szczęście tylko niegroźne potłuczenia - dwóch z uratowanych mogło od razu pójść do domu. Po opatrzeniu rany ręki do domu wrócił też policjant. Dwóch pozostałych chłopców wciąż przebywa w lwóweckim szpitalu na obserwacji. Jak informuje policja, do wypadku doszło z powodu poślizgu na mokrej jezdni. 19-letni kierowca został ukarany mandatem. Samochód z rzeki wydobyli strażacy.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama