Jelenia Góra: Wpadł 16-latek, który okradał altanki i...

  Jelenia Góra: Wpadł 16-latek, który okradał altanki i pomieszczenia gospodarcze

  ALKA

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Złodziejaszek mimo młodego wieku ma na koncie serię włamań do altanek oraz pomieszczeń gospodarczych. Zabierał głównie przedmioty, które mógł sprzedać na złom.
  Jeleniogórscy policjanci ustalili, że chłopak w ostatnim czasie dopuścił się co najmniej pięciu takich przestępstw. Wybił także szyby w wiatach przystankowych. O jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   a kiedy "wpadną" dr Marek B., dr AlicjaB. dr Janusz L. syn Dyr.dctk ? dr Andrzej W. histopatolog-DIL

   WAGA (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 22 / 18

   Pan Poseł Dawid Jackiewicz nie wiem przez kogo jest kreowany. Jest to osoba, która może i ma jakieś dobre intencje ogólnie, ąle w starciu z rzeczywistością trudnej sprawy stchórzył i było to...rozwiń całość

   Pan Poseł Dawid Jackiewicz nie wiem przez kogo jest kreowany. Jest to osoba, która może i ma jakieś dobre intencje ogólnie, ąle w starciu z rzeczywistością trudnej sprawy stchórzył i było to żałosne. Podjął się nagłośnienia tragicznej sprawy /śledztwo prowadził trzy lata Minister Kamiński/wrocławskich/=warszawskich/ tzw."elit" wyprowadzających z życia upatrzonych chorych na nowotwory wobec których zataja się stopień zaawansowania nowotworu /dr Marek B., dr Alicja B., dr Andrzej W. histopatolog prezes DIL/ po to by na koniec życia podjąć wobec terminalnie chorych pozorowane działania medyczne, często z badaniami doświadczalnymi włącznie /DCTK W-w dr Janusz L. syn dyrektora, dr Cezary J./ na kilka dni przed śmiercią chorego wypisuje się do domu z kontynuacją eksperymentów medycznych które winny być wykonywane przez lekarza prowadzącego, tu dr. Janusz L.,który wypisuje umierającemu karteczkę do USC nigdzie nierejestrowaną dla zorganizowania tzw. szybkiego ślubu dla przejęcia świadczeń emerytalnych, przejmowanie w całości dorobku życia po zmarłym wkrótce odbywa się na sali sądowej przy pomocy biegłych sądowych - tu protokół sekcji zwłok/datowany 20.07.2004 r/ = dzień pogrzebu/ jest wykonany trzy dni po kremacji ciała zmarłego, nieprawidłowości jest siedem tomów: chorego ma "ubezpieczać na wypadek uszczerbku na zdrowiu" polisa WINTERTHUR: ale okazało się, że zmarły nie figuruje w bazie danych WINTERTHUR. - bo po co skoro zostało tym chorym kilkanaście dni życia, choć program eksperymentów medycznych obiecuje życie przedłużać, przedłużać w nieskończoność.
   Po tygodniu Pan Poseł bardzo zmieszany powiedział /to co od lat wiem/: we Wrocławiu nie da się nagłośnić sprawy...., ale spróbuję w Warszawie ..." Kolejna rozmowa z Panem Posłem była jak poprzednia: zmieszany a właściwie przestraszony stwierdził, że: "w Warszawie też nie jest to możliwe ...". Pół roku później zaproponował: "poradę adwokacką ...".?!
   Panie Pośle Jackiewicz, jak i Biuro Pani Poseł Beaty Kempy, gdzie wystraszony prawnik etatowy na umówione spotkanie w ogóle nie przyszedł ..: JESTEŚCIE OGARNIĘCI ŚLEPOTĄ, SPARALIŻOWANI STRACHEM, a dlaczego ? czy aby nie dlatego, że za tym procederem mordowania polaków /WIDAĆ INTRATNY INTERES TRWAJĄCY OD CONAJMNIEJ KILKUNASTU LAT/, po to aby przejąć ich dorobek życia nie stoją znajome służby sb-ków, ub-eków, czy dziarskich emerytowanych "nieistniejących służb WSI " ? -które wobec rodzin upominających się o nagłośnienie tragedii stosuje się profesjonalne
   ubeckie nękania do pozbawienia życia włącznie. TYCH TRAGEDII NIE DA SIĘ ZAŁATAĆ TEMATAMI ZASTĘPCZYMI: dziurami na drogach, parkomatami, komunikacją, dopalaczami, czy aborcją. I z całą pewnością Pan Minister Kamiński trwającego trzy lata śledztwa nie prowadził z powodu jednego Mojego zgłoszenia, a dotyczy ono zmarłego w 2004 roku pracownika U.M. WAiB LUCJANA SZCZUBIAŁA. Członkie PIS we Wrocławiu jest wymieniony wyżej Pan Andrzej W. Histopatolog, obecnie v-ce przew. DIL.
   zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama