Ważne
  Wrocław: Od niedzieli zmiany w kursowaniu komunikacji w...

  Wrocław: Od niedzieli zmiany w kursowaniu komunikacji w rejonie placu Grunwaldzkiego

  JU

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  3 października 2010 r. zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu komunikacji autobusowej i tramwajowej w rejonie placu Grunwaldzkiego.
  Zakończyły się prace związane z naprawą nawierzchni torowiska na odcinku od Ronda Reagana do ul. Norwida, dlatego od niedzieli tramwaje znów będą jeździć przez most Zwierzyniecki. Na trasy powrócą linie 1 i 4, a linie okresowe 71 oraz 701 zostaną zlikwidowane. Dla autobusów linii 131, 141 oraz 331 będą uruchomione dodatkowe przystanki dla wysiadających - "Plac Grunwaldzki" oraz "Reja".

  W niedzielę rozpocznie się remont torowiska w ciągu tzw. osi Grunwaldzkiej od ronda Reagana, w kierunku mostu Szczytnickiego. Z tego powodu autobusy jadące w kierunku Psiego Pola nie będą kursowały po wydzielonym pasie autobusowo-tramwajowym. Na czas realizacji robót zmieni się trasa linii 12: od placu Grunwaldzkiego, będzie przebiegać przez ul. Skłodowskiej-Curie, most Zwierzyniecki i ul. Mickiewicza do pętli Sępolno. Przystanek "Bujwida" będzie nieczynny.

  Na czas naprawy nawierzchni torowiska w ciągu osi Grunwaldzkiej autobusy linii D, jadące od mostu Szczytnickiego będą kursowały do ronda Reagana objazdem przez ul. Norwida i Skłodowskiej-Curie.

  źródło: zbiletemtaniej.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo