Wałbrzych: Policjanci szukają ofiar złodzieja

  Wałbrzych: Policjanci szukają ofiar złodzieja

  ARS

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 18-latka, który 2 sierpnia przy ul. Hirszfelda okradł kobietę. Okazało się, że podobnych przestępstw ma na koncie więcej.
  - Zatrzymany przyznał się do zarzucanych mu czynów i opowiedział ze szczegółami o każdym z nich - mówi Jerzy Rzymek, rzecznik prasowy wałbrzyskiej policji. - Niestety kilka z tych przestępstw, nie zostało nam zgłoszonych.

  Dlatego policjanci zwracają się z prośbą o kontakt do pięciu osób, które padły ofiarą 18-latka, w okresie od listopada 2009 roku do kwietnia 2010 roku. Pod koniec listopada, młodzieniec włamał się do samochodu zaparkowanego obok Powiatowego Urzędu Pracy przy ul.
  Ogrodowej i ukradł z niego radioodtwarzacz Panasonic. W tym samym okresie przy ul. Hirszfelda, na wysokości budynków o nr 4-8, mężczyzna okradł około 60-letnią kobietę. Wyrwał jej torebkę, w której było m.in. 900 zł i klucze do mieszkania.

  Na przełomie stycznia i lutego, jego ofiarą padła kolejna kobieta, w wieku około 40 lat. Przy skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Długiej, wyrwał jej torebkę, w której były faktury, rachunki i portfel z zawartością 200 zł. W lutym przy ul. Głównej, młodzieniec ukradł około 25-letniej kobiecie telefon marki Sony Ericsson. Natomiast w kwietniu przy ul. Broniewskiego, wyrwał saszetkę około 40-letniemu mężczyźnie. Złodziej został uderzony przez świadka zdarzenia i upuścił łup.

  Policjanci proszą poszkodowanych o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji I w Wałbrzychu przy ulicy Wrocławskiej 69. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi mł. asp. Robertem Wcisło nr tel. 74-842-07-05. Informacje można przekazywać również dyżurnemu komisariatu nr tel. 74-842-03-31 oraz pod nr alarmowy 997.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama