Wrocław: Anakonda znaleziona w ubikacji

  Wrocław: Anakonda znaleziona w ubikacji

  SZEJ

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wrocław: Anakonda znaleziona w ubikacji
  1/3
  przejdź do galerii
  Mieszkanka Śródmieścia znalazła w nocy z soboty na niedzielę, gada w ubikacji. Zachowała zimną krew i poszła spać.
  Anakondę zieloną - węża z rodziny dusicieli znalazła w swojej muszli klozetowej mieszkanka kamienicy przy ul. Nowowiejskiej. 73-letnia kobieta w nocy z soboty na niedzielę chciała skorzystać z toalety.

  - Gdy zobaczyła węża, opuściła deskę, postawiła na niej miskę z wodą i poszła spać - mówi Tomasz Grabiński, lekarz weterynarii, który wyciągał gada z kanalizacji. - Anakondy to jednak silne węże. Gdyby nie była zaklinowana w rurze, mogłaby poradzić sobie z taką zaporą.

  O wężu kobieta powiadomiła policję dopiero w niedzielę rano. Dlaczego zwlekała? - Wyjaśniła, że gdyby zadzwoniła w nocy z informacją o wężu w w.c., policjanci uznaliby, że zwariowała - śmieje się Grabiński.

  Dwumetrowy gad został przewieziony do zoo. Policja szuka właściciela. Wąż do muszli w mieszkaniu trafił rurami kanalizacyjnymi. - Kiedy ją wyciągaliśmy, nie sprawiała problemów, bo była wychłodzona - tłumaczy Grabiński.

  Odważna 73-latka nie chciała z nami rozmawiać. Spotkana na schodach w kamienicy sąsiadka - również. - Wielka sprawa, węża znaleźli - skwitowała.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama