Piłka nożna: Strzał życia Bilińskiego i dwie czerwone kartki...

Piłka nożna: Strzał życia Bilińskiego i dwie czerwone kartki w Polkowicach

Paweł Kucharski

Piłkarze Górnika Polkowice, choć swoją postawą nie zachwycili, to pokonali Termalicę Bruk-Bet Nieciecza 2:1. Ozdobą spotkania był przepiękny gol Kamila Bilińskiego, który w 12. minucie gry popisał się efektownym strzałem z przewrotki.
    Trener Dominik Nowak ma powody do zadowolenia

Trener Dominik Nowak ma powody do zadowolenia ©Piotr Krzyżanowski

Szybko objęte prowadzenie nieco uśpiło gospodarzy, którzy nie kwapili się do szturmu na bramkę niecieczan. Ci z kolei nie mieli wielu atutów czysto piłkarskich, przez co z boiska wiało nudą. Na domiar nieszczęścia gości, w 22. minucie czerwoną kartką za uderzenie rywala łokciem ukarany został Dawid Kubowicz.

Nieco ponad kwadrans później gospodarze zadali kolejny skuteczny cios. Na strzał z ponad 30 metrów zdecydował się Marek Opałacz. Piłka skozłowała tuż przed interweniującym bramkarzem gości i wpadła do siatki.

W drugiej połowie działo się niewiele. W 82. minucie honorowego gola dla gości zdobył Marcin Szałęga. Dodajmy, że gospodarze również kończyli mecz w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce dla Bilińskiego.

Górnik - Termalica 2:1 (2:0)
    Bramki: Biliński (12), Opałacz (39) - Szałęga (82) Sędziował: Marek Karkut (Warszawa). Widzów: 700.

Górnik: Szymański - D. Małkowski, Pokorny, Opałacz, Smoliński, Ł. Małkowski (69 Sierpina), Wacławczyk, Salomoński, Ałdaś (58 Piotrowski), Piątkowski (81 Chyła), Biliński.

Termalica: Budka - Piszczek, Wójcik, Tupalski, Kowalski, Fedoruk (67 Piątek), Kubowicz, Szałęga, Baran, Szczoczarz (82 Mąka), Trafarski (80 Cichos).

Komentarze (6)

kucharski dramat

kuźma (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 22 / 22

Ale po co ma jeździć na mecze?? lepiej pochlać , a na drugi dzień podzwonić popytac, pierwszego sprawdzić konto i znowu po flaszke, tacy są wszyscy wrocławscy dziennikarze, alkoholicy, Niedźwiecki,...rozwiń całość

Ale po co ma jeździć na mecze?? lepiej pochlać , a na drugi dzień podzwonić popytac, pierwszego sprawdzić konto i znowu po flaszke, tacy są wszyscy wrocławscy dziennikarze, alkoholicy, Niedźwiecki, Ostrowski, Czekański, piją , biorą na kredyt , szmacą się , a młodzi jak widać idą w ich ślady,.....zwiń

rehabilitacja

karolek (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 22 / 20

Przynajmniej dziennikarz przyznał się do błędu i wyszedł z twarzą, to się ceni. Trzeba mieć nadzieje, że następnym razem pisząc zza biurka relacje meczu skorzysta z więcej niż jednego źródła.

oj,oj,oj

kib...c (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 26 / 17

Skąd oni cię wzięli panie redaktorze ? Nie uczono jaśnie pana ,że informacje należy sprawdzić ? Nie dość ,że ściągasz gotowe teksty ze stron klubowych nie zadając sobie trudu jakiejkolwiek zmiany...rozwiń całość

Skąd oni cię wzięli panie redaktorze ? Nie uczono jaśnie pana ,że informacje należy sprawdzić ? Nie dość ,że ściągasz gotowe teksty ze stron klubowych nie zadając sobie trudu jakiejkolwiek zmiany w tekście to jeszcze czytam " jak nam powiedział" "jak się dowiedzieliśmy" i temu podobne farmazony i jak się okazuje nie sprawdzone bo nie zadał pan sobie trudu aby na meczu być - takie dziennikarstwo zza biurka nie natrudzić się a pieniążki brać .Tego pana uczono ? Jaką szkołę pan kończył ?-szkoda pieniędzy . Pańscy nauczyciele powinni się teraz rumienić ze wstydu . No i jeszcze zasłania pan się innymi taka spychologia - to nie ja to oni . Oj nie ładnie . Wydaje mi się długo miejsca w tej redakcji pan nie zagrzeje , chyba że ma pan "plecy" i przyzwyczajony jest do ciągłych tłumaczeń przed czytelnikami. W takim razie współczuję pana szefom .zwiń

Odp.

Paweł Kucharski (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 30 / 18

Proszę nie odbierać tego jako wytłumaczenie, ale w taki sposób mecz zrelacjonował mi człowiek blisko związany z Górnikiem, który był obecny na stadionie. Nie ma sensu przytaczać jego nazwiska....rozwiń całość

Proszę nie odbierać tego jako wytłumaczenie, ale w taki sposób mecz zrelacjonował mi człowiek blisko związany z Górnikiem, który był obecny na stadionie. Nie ma sensu przytaczać jego nazwiska. Teraz już wiem, na kim można polegać, a na kim nie.

Pozdrawiam wszystkich przyjaciół, a jeszcze bardziej wszystkich wrogów.

PKzwiń

Schodzicie na psy

Ryszard (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 19 / 21

Gol samobójczy wpadł, a koleś pisze farmazony. Co za fuszerka. Ciekawe gościu, czyś ty w ogóle ten mecz widział, czyś go wymyślił? To pytanie retoryczne. Zamiast dziennikarstwa sportowego mamy...rozwiń całość

Gol samobójczy wpadł, a koleś pisze farmazony. Co za fuszerka. Ciekawe gościu, czyś ty w ogóle ten mecz widział, czyś go wymyślił? To pytanie retoryczne. Zamiast dziennikarstwa sportowego mamy dziennikarstwo krzesełkowe. Siedzi koleś jeden z drugim na zadzie i udaje fachowca. Nie wie, o czym pisze. Nie widzi. Co Polkowice za daleko?

Cholera co z tą gazetą się stało! Ktoś tym zarządza w ogóle czy nie?! Żal to czytać, jeśli to źródło informacji ma być to ja wole o suchym pysku siedziec. zwiń

Kucharski ladnie dajesz

ja (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 23 / 18

Kucharski Ty jesteś pijany daj numer do swojego dilera!!!,,Ozdobą spotkania był przepiękny gol Kamila Bilińskiego, który w 12. minucie gry popisał się efektownym strzałem z przewrotki'Biliński...rozwiń całość

Kucharski Ty jesteś pijany daj numer do swojego dilera!!!,,Ozdobą spotkania był przepiękny gol Kamila Bilińskiego, który w 12. minucie gry popisał się efektownym strzałem z przewrotki'Biliński bramki nie strzelił po jego dośrodkowaniu obrońca wbił piłkę do swojej bramki :) zwiń