Ważne
  Wrocław: HP stworzy 700 miejsc pracy

  Wrocław: HP stworzy 700 miejsc pracy

  Jakub Bocian

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Zdjęcie ilustracyjne

  Zdjęcie ilustracyjne ©Michał Pawlik

  Menedżerowie, specjaliści administracyjni, HR oraz finansowi będą mieli w ciągu najbliższych kilku lat większe szanse na zatrudnienie we Wrocławiu. Tutejszy oddział firmy Hewlett-Packard planuje bowiem stworzenie w ciągu najbliższych 3-7 lat ok. 700 nowych miejsc pracy.
  Zdjęcie ilustracyjne

  Zdjęcie ilustracyjne ©Michał Pawlik

  Najpilniej poszukiwani są specjaliści ds. administracji, HR, finansów oraz marketingu, a także analitycy finansowi, specjaliści ds. zarządzania projektami i menedżerowie ds. usprawniania procesów. Firma do wzięcia udziału w rekrutacji zaprasza zarówno osoby z kilkuletnim, udowodnionym doświadczeniem, jak i studentów oraz absolwentów, którym obiecuje zagwarantować możliwość rozwoju i awansu.

  - Mamy ciekawą ofertę dla studentów i osób rozpoczynających karierę zawodową - mówi Kamila Sibińska z centrum HP we Wrocławiu. - Młodzi ludzie po takich kierunkach, jak finanse, bankowość, zarządzanie czy nauki humanistyczne, mają szansę na stałą pracę przy międzynarodowych projektach - tłumaczy.

  Firma przykłada dużą uwagę do znajomości języków obcych. Mile widziane są oczywiście osoby biegle posługujące się angielskim, jak i młodzi ludzie, chwalący się znajomością jeszcze jednego języka.
  Wszyscy chętni już teraz mogą wziąć udział w procesie rekrutacji, który odbywa się na stronie internetowej www. hp.com/go/jobs. Polega on na wypełnieniu formularza on-line, w którym możemy później dokonywać drobnych zmian i poprawek. Jak zapewnia HP, nie powinno to nikomu zająć więcej niż 20 minut. Drugi etap to już indywidualne rozmowy z wybranymi kandydatami.

  Na co mogą liczyć ci, którzy pomyślnie przejdą rekrutację do pracy we wrocławskim oddziale HP Poland? Jak informuje Kamila Sibińska, pracownicy HP będą mogli skorzystać z opracowanego przez firmę pakietu socjalnego i udogodnień, np. opieki medycznej, ubezpieczeń i karnetów do klubów fitness.
  HP Poland obiecuje także kandydatom system wewnętrznych szkoleń: instruktażowych, językowych i e-learningowych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo