Horoskop na dziś. Zobacz, co cię czeka

  Horoskop na dziś. Zobacz, co cię czeka

  Red.

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Zobacz co dzisiaj może Cię spotkać.
  Baran (21.03-20.04)
  Tydzień ambitnych planów zawodowych. Będziesz chciał coś usprawnić, zmienić na lepsze. Gwiazdy będą sprzyjać tym zamiarom, pod warunkiem: zmień styl wydawania pieniędzy.

  Byk (21.04-21.05)
  Odniesiesz wrażenie, że czas stanął w miejscu. Niecierpliwie czekasz na efekty swoich wysiłków, a one nie nadchodzą. Pomyśl raczej, jak wiele już osiągnąłeś, i nie staraj się poganiać losu.


  Bliźnięta (22.05-20.06)
  Jeśli planujesz remont mieszkania lub jego przemeblowanie, to śmiało zabierz się do roboty. Z zakupów wrócisz zadowolony, a inni będą podziwiać Twój dobry gust.

  Rak (21.06-22.07)

  Spokojny tydzień. Będziesz mieć czas na za-dbanie o swój wygląd i zdrowie. Dobre samopoczucie będzie Ci towarzyszyło zarówno w pracy, jak i w domu, jeśli pomyślisz też o najbliższych.

  Lew (23.07-22.08)
  Masz szansę na znaczne ocieplenie kontaktów z rodziną. W domu zapanuje dobra atmosfera, jeśli Ty w porę zapanujesz nad gniewem i przestaniesz wszystkich krytykować.

  Panna (23.08-22.09)
  Coś bardzo Cię ucieszy. Może to być pomyślne rozwiązanie sprawy zawodowej lub zażegnanie konfliktu z szefem. Nie pozwól nikomu z siebie kpić, a uszczypliwości kwituj uśmiechem.

  Waga (23.09-23.10)

  Nie bądź uparty i nie polegaj tylko na sobie. Jeśli nie jesteś zadowolony z efektów swojej pracy, zapytaj bliskie Ci osoby, co powinieneś zmienić i gdzie popełniasz błąd.

  Skorpion (24.10-21.11)
  Gwiazdy sprzyjają Ci w sprawach związanych z zarobkami. Znajdziesz pracę lub zmienisz ją na lepiej opłacaną. Możliwe też, że wpadniesz na pomysł korzystnego ulokowania swoich oszczędności.

  Strzelec (22.11-21.12)
  Ktoś nieśmiały, ale mądry i uczciwy, będzie starał się zdobyć Twoje uznanie. Możliwe, że ucieknie się do żartu, by zasygnalizować Ci, jak bardzo Cię lubi. Nie ignoruj go.

  Koziorożec (22.12-19.01)
  Nie będziesz mieć powodów do zmartwień, więc bliscy w domu i koledzy w pracy mogą mieć do Ciebie słuszne pretensje, że chodzisz smutny. Więcej optymizmu. Postaraj się częściej wychodzić z domu.

  Wodnik (20.01-18.02)

  W pracy zamieszanie. Możliwe, że w firmie pojawi się ktoś nowy. I choć na początku będziecie się unikać, możliwe, że z czasem ten ktoś stanie się nawet Twoim przyjacielem.

  Ryby (19.02-20.03)

  Nie izoluj się od ludzi. Nawet jeśli sam masz kłopoty, pomagaj innym. Pocieszaj ich i jeśli jest to konieczne, nawet pożycz im pieniądze. Możliwe, że gdy zajmiesz się sprawami znajomych, sam odniesiesz jakąś korzyść.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama