Ważne
  Dolnośląska Platforma Obywatelska ma nowy zarząd

  Dolnośląska Platforma Obywatelska ma nowy zarząd

  Magdalena Kozioł

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Dolnośląska Platforma Obywatelska wybrała wczoraj swój nowy zarząd. Jego szefem jest obecny marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna.
  Jego zastępcami w strukturach partii w regionie zostali: poseł do PE Piotr Borys, prezydent Wałbrzycha Piotr Kruczkowski, przewodniczący sejmiku Jerzy Pokój i poseł do PE Jacek Protasiewicz.

  - Zaskoczeniem było to, że żadnego zaskoczenia nie było - śmieje się poseł Stanisław Huskowski. - Wiceprzewodniczący reprezentują cały Dolny Śląsk.

  Dlaczego PO w środku wakacji zabrała się do wewnętrznych wyborów? Dolnośląscy posłowie przekonują, że wcześniej przeszkadzały inne sprawy, jak powódź, wybory, nominacja Schetyny na marszałka Sejmu. On, jako przewodniczący regionalnych struktur PO na Dolnym Śląsku, nie chciał z tym czekać. We wrześniu pewnie z kopyta ruszy kampania wyborcza.

  Platforma we Wrocławiu nie wskazała nawet swojego kandydata na prezydenta miasta.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo