Wratislavia Cantans: Praca przy festiwalu

  Wratislavia Cantans: Praca przy festiwalu

  Anna Szejda

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Zgłosiło się już 89 osób, nadal jednak poszukiwani są wolontariusze do pracy przy organizacji 45. edycji Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans. Zgłaszać może się każdy, kto skończył 16 lat. Nabór potrwa do końca miesiąca. Co należy do zadań wolontariuszy?
  - Obowiązków mamy mnóstwo. Przed rozpoczęciem festiwalu zajmujemy się między innymi pracami biurowymi, wysyłaniem zaproszeń, roznoszeniem ulotek i programów. Potem pomagamy w usadzaniu widzów, wręczamy artystom kwiaty, rozdajemy gościom gadżety - mówi Patrycja Nowak, koordynatorka ds. wolontariatu Wratislavii Cantans.

  W zamian wolontariusze mogą uczestniczyć we wszystkich koncertach czy konferencjach prasowych z udziałem artystów. Ich praca może być również zaliczona na poczet praktyk i zapewne dlatego - oprócz młodych melomanów - wśród chętnych do pracy jest np. wielu studentów dziennikarstwa.

  Tegoroczna edycja festiwalu potrwa od 4 do 19 września. Odbędzie się kilkadziesiąt koncertów w zabytkowych kościołach na Dolnym Śląsku.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama