Data dodania: 2010-07-16 07:00:06 ▪ Ostatnia aktualizacja: 2010-07-16 13:06:30
Któż z nas nie widział choć jednego odcinka "Słonecznego patrolu"? Piękna plaża, jeszcze piękniejsze dziewczyny i dzielna drużyna ratowników.
^ Jacek Chomiak - pochodzi z rodziny trenerskiej i dlatego ratownikiem został już w wieku 12 lat. Na Glinianki przychodził jeszcze jako mały chłopiec razem z tatą. Już od 5 lat jest tu szefem ratowników. Poza sezonem spotkamy go w MDK-u Fabryczna na Nowym Dworze przy ul. Zemskiej, gdzie uczy pływania. Choć lubi swoją pracę, przyznaje, że na kąpielisku brakuje mundurowego, który hamowałby zapędy gości pod wpływem alkoholu. Pracuje na Gliniankach.
(© Mikołaj Nowacki)
Pływak (gość), 04.08.10, 14:17:28
Racja, jak widać Pani trzymająca koło ma przepiękny, czarujący uśmiech. Jeśli dołożyć do tego widoczną na fotografii nienaganną figurę, świetną fryzurę i śliczną, delikatną twarz... :) Wspaniała kobieta. Do tego te studia na Uniwersytecie Ekonomicznym świadczą o tym, że pewnie jest bardzo inteligentna.
Pozdrawiam, jeśli Pani to czyta :)
odpowiedzi (0)
skomentuj"Gazeta Wrocławska"
Dział Prenumeraty
ul. św. Antoniego 2/4
wejście B, III piętro
50-073 Wrocław
071 374 81 15
p.jastrzebska@
gazeta.wroc.pl
Prenumerata domowa
Prenumerata teczkowa
"Gazeta Wrocławska" Biuro Reklamy
ul. św. Antoniego 2/4
wejście B, III piętro
50-073 Wrocław
71 374 82 49
faks 071 374 81 35
reklama.wroclaw@
polskapresse.pl
Więcej o reklamie (kliknij)
"Gazeta Wrocławska"
ul. św. Antoniego 2/4
wejście B, III piętro
50-073 Wrocław
71 37 48 151
Reklama
Reklama
Gdzie będziesz ogladał mecze Euro?
Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.
Realizacja serwisu: Gratka Technologie Sp. z o.o.
Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie GazetaWroclawska.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.