Bolesławiec: Montują kioski dla turystów

  Bolesławiec: Montują kioski dla turystów

  alka

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  W Bolesławcu zainstalowany został trzeci infokiosk w ramach projektu "BIT - Bolesławiecka Informacja Turystyczna.
  W Bolesławcu zainstalowany został trzeci infokiosk w ramach projektu "BIT - Bolesławiecka Informacja Turystyczna". Przewiduje rozmieszczenie na terenie miasta czternastu infokiosków oraz montaż telebimu. Celem projektu jest wzrost liczby osób korzystających z oferty turystycznej i zapewnienie sprawniejszej obsługi ruchu turystycznego na obszarze Bolesławca. Nowy infokiosk pojawił się w Rynku, w pobliżu planu miasta.
  Poprzednie zainstalowane zostały w holu ratusza i w biurowcu Urzędu Miasta. Przed rozpoczęciem projektu turyści mieli do dyspozycji jeden infokiosk w Punkcie Informacji Turystycznej i Kulturalnej.

  Projekt "BIT - Bolesławiecka Informacja Turystyczna" zakłada rozlokowanie czternastu kiosków informacyjnych na terenie miasta. Dzięki tej inwestycji zostanie ułatwiony dostęp do informacji turystycznej oraz zwiększy się jej zakres. Infokioski dają możliwość np.: dokonania rezerwacji wyszukanego wcześniej noclegu, rezerwacji biletów do kina, pozyskania informacji o imprezach organizowanych w danym dniu na terenie miasta, wysyłania e-pocztówki z Bolesławca, zaplanowania wycieczek z wykorzystaniem wyszukiwarki połączeń. Całkowita szacowana wartość projektu wynosi 504 960 zł, z czego dofinansowanie w kwocie 213 416 zł pochodzi z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama