Wrocław: Casting do nowego reality show stacji TVN (ZDJĘCIA)

  Wrocław: Casting do nowego reality show stacji TVN (ZDJĘCIA)

  Małgorzata Kaczmar

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  W castingu wzięło udział 117 dziewczyn. Każda marzy o tym, by w przyszłości chodzić po wybiegach
  1/20
  przejdź do galerii

  W castingu wzięło udział 117 dziewczyn. Każda marzy o tym, by w przyszłości chodzić po wybiegach ©Fot. Janusz Wójtowicz

  Casting we wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych był pierwszych przesłuchaniem do "Top model" w Polsce.

  Próby zaczęły się wcześnie rano. Już o godz. 9 wszystkie uczestniczki czekały na jury i prowadzącą, Joannę Krupę, Polkę, która od 5. roku życia mieszkała w USA, a serca Amerykanów podbiła udziałem w amerykańskiej wersji "Tańca z gwiazdami". Dziewczyny kilkanaście razy ćwiczyły przechodzenie przez czerwony dywan, ułożony między drzewami przy Hali Ludowej.
  Ale godziny spędzone na ostrym słońcu opłaciły się. Bo w końcu żółtym oldmobilem na czerwony dywan wjechała modelka Magdalena Mielcarz, Michał Piróg i prowadząca, Joanna Krupa. Przywitał ich aplauz publiczności.

  Same uczestniczki do stolicy Dolnego Śląska przyjechały z różnych stron Polski.
  - Wstałam o 3 w nocy - opowiada 18-letnia Monika Kręt z Biłgoraja pod Lublinem. - W pociągu spędziłam 12 godzin - dodaje.

  Jest w II klasie liceum i cieszy się, bo miesiąc temu skończyła 18 lat. Gdyby urodziła się kilka miesięcy później, nie mogłaby uczestniczyć w programie - telewizyjny show jest bowiem przeznaczony tylko dla dorosłych uczestniczek.
  Próby zaczęły się wcześnie rano. Już o godz. 9 wszystkie uczestniczki czekały na jury i prowadzącą, Joannę Krupę
  - Modelingiem zajmuję się od 3 lat, od półtora roku bardziej profesjonalnie. Ale na razie nie mam podpisanego kontraktu na wyłączność z żadną agencją modelek - wyjaśnia.
  Przyznaje, że bycie modelką to jej wielkie marzenie.

  - A takie marzenia to sporo wyrzeczeń - mówi dziewczyna. - Poza tym, ja mam skłonność do tycia, więc naprawdę muszę się pilnować - opowiada. Trudno w to uwierzyć - mierząca 178 cm wzrostu Monika nie waży więcej niż 60 kg. Śmieje się, że czasem zdarza się jej zjeść tort czekoladowy.
  - No, ale potem mam wyrzuty sumienia. I intensywnie ćwiczę: biegam i uprawiam fitness - wyjaśnia dziewczyna.

  Na castingu spotkaliśmy też 20-letnią Kornelię Sakwerdę. Długie, czarne włosy i opalone ciało. Czerwone szpilki, kusa, czarna spódniczka i odsłonięty brzuch. - Jestem tu, by spróbować swoich sił. Nie nastawiam się na wygraną, bo konkurencja jest ogromna - przyznaje dziewczyna.
  To początek jej przygody z modelingiem.

  - Wcześniej miałam już sesje zdjęciowe, ale nie byłam jeszcze na wybiegu - tłumaczy Kornelia.
  Na casting przyjechała z mamą, która zawsze jej kibicuje. - Chłopak nie mógł przyjechać, bo jest w pracy - opowiada Kornelia. - Był trochę zazdrosny, ale wytłumaczyłam mu, że to tylko casting - dodaje. Magdalena Mielcarz, Joanna Krupa i Michał Piróg byli zgodni: uroda jest ważna, ale dużo bardziej liczy się osobowość uczestniczek.

  - Ja na przykład mam tylko 170 cm wzrostu i nikt nie wróżył mi kariery modelki - opowiada Krupa. - Ale dzięki ciężkiej pracy i determinacji udało mi się osiągnąć marzenia.
  Emisja nowej produkcji TVN-u - w jesiennej ramówce stacji. To wtedy zaczną się kolejne etapy reality show. Wtedy o kontrakt z firmą Max Factor, kontrakt z agencją modelek i sesję zdjęciową w magazynie Glamour powalczy 13 uczestniczek wyłonionych w trzech castingach.
  Czy programy takie jak "Top model. Zostań modelką" mogą ułatwić zrobienie kariery?

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Pytanie bez podtekstów

   gość (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 162 / 102

   Dlaczego pod tekstem n.t. debaty wyborczej kandydatów nie ma możliwości dodania komentarza? Analogiczna sytuacja była w przypadku pierwszej debaty. Co stoi na przeszkodzie?
   Ale proszę szczerze...

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama