Z ARCHIWUM. Minister infrastruktury po naszej stronie w...

  Z ARCHIWUM. Minister infrastruktury po naszej stronie w sprawie darmowej obwodnicy autostradowej!

  JEW

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  W środę, krótko po 21.00 w Warszawie zakończyło się spotkanie wojewody Rafała Jurkowlańca, szefa klubu PO Grzegorza Schetyny oraz ministra infrastruktury - Cezarego Grabarczyka.
  Spotkanie dotyczyło odpłatności za obwodnicę autostradową Wrocławia i doszło do niego po tym jak kilka dni temu wojewoda w liście do ministra zaprotestował przeciwko planowanym opłatom.

  - Minister jest po naszej stronie w sprawie darmowej obwodnicy - zdradził nam po spotkaniu wojewoda Rafał Jurkowlaniec. Jak się dowiedzieliśmy minister Grabarczyk ma plan, który umożliwi zniesienie opłat na autostradowej obwodnicy naszego miasta. Jednak na tym etapie nie chce zdradzać jego szczegółów.

  Na czwartek zaplanowano kolejne spotkanie w trzyosobowym składzie, po którym być może poznamy więcej szczegółów.

  Przypomnijmy, że Grzegorz Schetyna, jeszcze jako wicepremier kilkakrotnie publicznie deklarował, że darmowa obwodnica to kluczowa sprawa dla rozwiązania problemu korków we Wrocławiu i będzie o nią walczył. Czy uda mu się dotrzymać słowa? Ostatnie sygnały płynące z ministerstwa infrastruktury nie były dla wrocławian optymistycznie. Jednak spotkanie wojewody i szefa klubu PO z ministrem Grabarczykiem może stać się przełomem.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   bo to nie jest obwodnica miasta

   wrocławianiN (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 25 / 21

   No i dobrze bo to nie jest Autostradowa Obwodnica Wrocławia tylko Autostrada biegnąca przez miasto. Więc jeśli przepis jakiś mówi że obwodnice miast mają być płatne to to naszej nie dotyczy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama