Legnica: Pacjenci nie mogą głosować

  Legnica: Pacjenci nie mogą głosować

  TOW

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Legnicka delegatura Państwowej Komisji Wyborczej odnotowała już pięć interwencji byłych pacjentów szpitali, którzy nie mają gdzie głosować.
  Legnica. Państwowa Komisja Wyborcza w Legnicy po raz pierwszy spotkała się z interwencjami byłych pacjentów. Problem pojawił się przy tegorocznej ordynacji wyborczej. Okazuje się, że pacjenci szpitala, których wypisano w piątek do domu nie mają gdzie głosować. Jako pacjenci byli ujęci w zamkniętym obwodzie do głosowania utworzonym na terenie szpitala.

  Przed opuszczeniem lecznicy powinni się zaopatrzyć w zaświadczenie o prawie do glosowania, z którym można udać się do każdej komisji wyborczej. Zaświadczenia wydawano do piątku. - Są skargi wyborców, którzy twierdzą, że nikt ich w szpitalu nie poinformował o potrzebie takiego dokumentu - powiedziano nam w PKW w Legnicy. - Do tej pory zgłosiło się do nas pięciu wyborców z tym problemem.
  Problem nie dotyczy legnickiego szpitala, w którym takie informacje wywieszono, ale mniejszych placówek w regionie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama