Wrocław: Jesteś naukowcem? Możesz mieć mieszkanie w TBS-ie

  Wrocław: Jesteś naukowcem? Możesz mieć mieszkanie w TBS-ie

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Tylko do poniedziałku, 14 czerwca, młodzi naukowcy i doktoranci mogą się starać o własny kąt w TBS-ach. Muszą mieć wkład własny -30 proc. wartości lokalu. Resztę dołoży miasto.
  W pierwszej edycji z mieszkań skorzystało 40 młodych, zdolnych wrocławian. Teraz na swoje własne cztery kąty ma szanse kolejnych 30 osób, które już wkrótce mogą zamieszkać w budynkach na wrocławskim Brochowie.

  Mieszkania mają od 32 do 52 mkw. Mieszczą się przy ul. Topolowej i Cedrowej.
  W tym roku dla każdej uczelni i jednostki Polskiej Akademii Nauk objętej programem, przyporządkowana jest konkretna pula miejsc. Ustalono ją proporcjonalnie do liczby pracowników
  - Czekamy na nie do poniedziałku, 14 czerwca - przypomina Dyrektor Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi, Maciej Litwin. By wciąć udział w programie trzeba wypełnić wniosek, który znajduje się stronie www.wca.wroc.pl i złożyć w Biurze Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia (Rynek 13, II p.)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama