Wrocław: Znamy nabywców kultowych kasowników

  Wrocław: Znamy nabywców kultowych kasowników

  Red.

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Na stronie internetowej www.mpk.wroc.pl <http://www.mpk.wroc.pl/> jest już opublikowana lista zwycięzców licytacji kultowych kasowników dziurkujących.
  Do MPK zgłosiło się blisko sto osób, które nabyły w licytacji 147 kasowników. Najwyższą cenę zaproponował mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego.

  - To 150 zł, czyli ponad 10 razy więcej od ceny wywoławczej - mówi Zofia Woźniak, zastępca kierownika działu logistyki w MPK sp. z o.o. we Wrocławiu. Łącznie za wszystkie 147 kasowników licytujący mają wpłacić na konto MPK około 5 tys. zł.

  W licytacji najliczniej udział brali wrocławianie, ale są również wśród licytujących mieszkańcy Rzeszowa, Głogowa, Radomia, czy Kutna.
  Zwycięzcy to najczęściej pasjonaci komunikacji lub historii, którzy chcieli mieć taki eksponat na półce. - Mam sentyment do staroci, do pamiątek po byłej epoce. To świetna pamiątka, zresztą kasowniki są w pewien sposób kultowe i służyły wrocławianom dziesiątki lat - mówi Radosław Pabian z Wrocławia, jeden z licytujących.

  Pełna lista zwycięzców opublikowana jest na stronie internetowej www.mpk.wroc.pl <http://www.mpk.wroc.pl/> w zakładce: Wyniki licytacji kasowników dziurkaczy.
  Po kasowniki należy zgłaszać się z dowodem osobistym do Magazynu MPK Sp. z o.o. przy ul. Powstańców Śląskich 209. czynny on jest w godzinach od godz. 7.00 do 14.00 wyłącznie w dni robocze. Szczegóły dotyczące sposobu odbioru i numer konta MPK na stronie: www.mpk.wroc.pl <http://www.mpk.wroc.pl/>

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama