Wrocław: Zmiana komunikacji miejskiej

  Wrocław: Zmiana komunikacji miejskiej

  Zdjęcie autora materiału

  Gazeta Wrocławska

  Sprawdź, gdzie zmieniła się komunikacja miejska.
  Tramwaje linii:
  14 i 24 - od placu Staszica kursują do pętli Marino przez ul. Reymonta, most Osobowicki, ul. Bałtycką i ul. Żmigrodzką (linie nie kursują do Osobowic). Na odcinku pl. Staszica - Osobowice - pl. Staszica uruchomiona jest zastępcza komunikacja autobusowa (autobusy oznaczone są napisem "ZA TRAMWAJ").

  Komunikacja autobusowa:
  Autobus linii C - od ul. Popowickiej kursuje przez ul. Pilczycką, ul. Hutniczą, ul. Lotniczą do pętli Pilczyce, powrót przez ul. Lotniczą, ul. Górniczą, ul. Pilczycką i dalej swoją trasą do pl. Grunwaldzkiego (autobus omija ulicę Kozanowską).

  autobus linii 100 - od ul. Opolskiej do pętli przy ul. Tyskiej (autobus nie kursuje przez ul. Świątnicką, Księską do Mokrego Dworu).

  autobus linii 103 - od ul. Legnickiej kursuje przez ul. Milenijną, ul. Pilczycką, ul. Maślicką (autobus omija ulicę Kozanowską).

  autobus linii 120 - od ul. Na Niskich Łąkach kursuje tylko do skrzyżowania ul. Na Niskich Łąkach i ul. Międzyrzeckiej (autobus nie kursuje przez ul. Międzyrzecką, Opatowicką do Trestna i Blizanowic).

  autobus linii 126 - od ul. Popowickiej kursuje przez ul. Pilczycką, ul. Hutniczą, ul. Lotniczą, ul. Górniczą, ul. Pilczycką i dalej swoją trasą do pętli Krzyki (autobus omija ulicę Kozanowską).

  autobus linii127 - od ul. Popowickiej kursuje przez ul. Pilczycką, ul. Hutniczą, ul. Lotniczą, ul. Górniczą, ul. Pilczycką i dalej swoją trasą do pętli przy ul. Pułtuskiej (autobus omija ulicę Kozanowską).

  autobus linii 130 - kursuje do pętli Polanowice (autobus nie realizuje kursów do Krzyżanowic).

  autobus linii 135 - od ul. Popowickiej kursuje przez ul. Pilczycką, ul.
  Hutniczą, ul. Lotniczą do pętli Pilczyce, powrót przez ul. Lotniczą, ul.
  Górniczą, ul. Pilczycką i dalej swoją trasą do Dworca Głównego PKP(autobus
  omija ulicę Gwarecką i Dokerską).

  autobus linii 136 - od ul. Bajana kursuje przez ul. Lotniczą, ul. Górniczą, ul. Pilczycką, ul. Hutniczą, ul. Lotniczą i dalej swoją trasą do pętli Ferio Gaj (autobus omija ulicę Gwarecką i Dokerską).

  autobus linii 245 - od ul. Popowickiej kursuje przez ul. Pilczycką, ul. Maślicką (autobus omija ulicę Kozanowską, Gwarecką i Dokerską).

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama