Głogów: Kryminalista udzielał porad młodzieży

  Głogów: Kryminalista udzielał porad młodzieży

  Danuta Bartkowiak

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Nie zmarnujcie sobie życia - apelował dziś do głogowskiej młodzieży Piotr Stępniak oraz raperzy Mirek Kola Kolczyk i Juro Jerzy Pieniążek.
  Podczas dwóch koncertów w Miejskim Ośrodku Kultury przekonywali oni uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do życia bez narkotyków, alkoholu i papierosów.

  - Zależy nam na tym, by młodzi ludzie zrozumieli, że alkoholizm, narkomania, pornografia i przemoc może zniszczyć życie i pociągnąć człowieka na dno, z którego później bardzo trudno się wydostać - mówi Elżbieta Szarek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Profilaktyki Uzależnień w Głogowie.

  - Pierwszy alkohol wypiłem w czasie swojej pierwszej komunii świętej - opowiadał młodzieży Piotr Stępniak, były złodziej, bandyta i handlarz narkotyków, który w więzieniu spędził 24 lata, a dziś jest terapeutą i jeździ po Polsce z koncertami profilaktycznymi.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama