Worek prezentów dla najlepszego maturzysty

  Worek prezentów dla najlepszego maturzysty

  Michał Gigołła

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Warto zdać maturę śpiewająco. Dlaczego? Bo dla Dolnoślązaka, który poradzi z tym sobie najlepiej "Polska-Gazeta Wrocławska" i "Echo Miasta" mają wielką niespodziankę: pakiet wrocławianina, czyli worek pełen prezentów.
  Takich, które ułatwią życie w mieście, a przede wszystkim uczynią je tańszym.
  Warunki są dwa - najlepiej w regionie zdana matura i podjęcie studiów na dowolnej uczelni we Wrocławiu.

  Maturzyście prymusowi zazdrościć będą chyba wszyscy studenci. Po pierwsze dlatego, że na pierwszym roku studiów nie wyda ani złotówki, odwiedzając Wrocławski Park Wodny przy ul. Borowskiej. Dostanie karnet, dzięki któremu przez cały rok będzie mógł korzystać z basenów rekreacyjnych i saun (do dwóch godzin dziennie).


  Jest i coś na ząb. Bistro Szewska Pasja przy ul. Szewskiej funduje miesiąc śniadań. - A my zapraszamy na obiady. Przez cały październik dostanie je za darmo w naszym lokalu przy ul. Kuźniczej - deklaruje Marzena Krupińska z sieci restauracji STP.
  Aby nasz przyszły student był nie tylko najedzony, ale i najlepiej poinformowany w mieście, dostanie też roczną prenumeratę "Polski-Gazety Wrocławskiej". Dorzucimy do niej bezprzewodową mysz komputerową, komputerowy translator języka angielskiego i - by na pierwszym roku nauka przychodziła łatwiej - komplet programów "Tajemnice pamięci".

  Śląsk Wrocław obiecuje z kolei imienny karnet na cały piłkarski sezon 2010/2011. Również przez cały rok nasz laureat będzie mógł za darmo odwiedzać Muzeum Narodowe.

  To nie koniec. Mamy jeszcze podwójne zaproszenie na wszystkie premiery w Teatrze Muzycznym Capitol, cztery podwójne bilety na wybrane spektakle w Teatrze Polskim, podwójny bilet na wszystkie spektakle na Scenie Novej Wrocławskiego Teatru Lalek (wszystkie karnety i bilety do teatrów dotyczą sezonu 2010/2011). No i siedem wejściówek do Multikina w Pasażu Grunwaldzkim.
  Szczegółowy regulamin konkursu opublikujemy w tym tygodniu na stronie internetowej gazetawroclawska.pl.

  Już zdradzamy jednak, że liczyć się będą, po pierwsze, wyniki z obowiązkowej matury pisemnej (język polski, matematyka, język obcy) i ustnej (język polski i obcy), a po drugie - te uzyskane z przedmiotów dodatkowych. W tym przypadku weźmiemy pod uwagę wyniki z trzech najlepiej zdanych przedmiotów na poziomie rozszerzonym. Szczegółowy wzór obliczeń będzie zawierać regulamin konkursu.
  Współpraca: JUKO, ANA, AR, MKA

  Dołóż do worka
  Masz pomysł na kolejną nagrodę? Firmy i instytucje z Wrocławia, chcące dołączyć do naszej akcji, prosimy o kontakt telefoniczny: 71-37-48-145 begin_of_the_skype_highlighting              71-37-48-145      end_of_the_skype_highlighting lub mejl: m.gigolla@gazeta.wroc.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama