Ważne
  Świdnica: Młodzież już wie, jak zarobić pieniądze

  Świdnica: Młodzież już wie, jak zarobić pieniądze

  Małgorzata Moczulska

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Zakład skupujący makulaturę i niszczący dokumenty, usługi budowlane i ślusarskie oraz firma produkująca systemy elektroniczne - to zwycięskie pomysły w konkursie "Nie zostanę bezrobotnym". Organizatorem od lat jest powiat świdnicki.
  Wczoraj poznaliśmy tegorocznych laureatów. W konkursie biorą udział młodzi ludzie ze szkół średnich , którzy udowadniają, że z przedsiębiorczością są za pan brat. Tworzą biznesplany na ciekawą działalność gospodarczą, a co najważniejsze, wielu potem wykorzystuje to w praktyce. Przy okazji walczą o sprzęt multimedialny. - Ocenialiśmy przede wszystkim pomysłowość i możliwość wdrożenia prezentowanego projektu w życie - wyjaśnia juror Krzysztof Wierzęć z firmy Mediator.

  Wśród zwycięzców znaleźli się: drużyna z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach: Zbigniew Kujat i Michał Dudek, uczniowie z Zespołu Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy: Łukasz Adamczewski i Marcin Jurczyk oraz młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy: Tymoteusz Lipiński i Wojciech Olejniczak. W tym roku konkurs został rozegrany po raz szósty. Wzięło w nim udział dziesięć drużyn.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo