Lubin: Atrakcje na majowy weekend

  Lubin: Atrakcje na majowy weekend

  Aleksandra Glazer

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Majówka 2010 zbliża się wielkimi krokami. W Lubinie już w sobotę, 1 maja Miejski Impresariat Kultury organizuje imprezę "Wykop na wiosnę - prowokacja artystyczna z koparką w tle".
  Jedną z atrakcji pierwszego dnia majówki będzie indyjsko-polska orkiestra Dhoad - Rivendell, a specjalnym akcentem będą pokazy akrobacji, tańca i teatru, na tle baletu koparek, dźwigów i pojazdów terenowych. Impreza odbędzie się na Błoniach od godz. 16. Wstęp wolny. 2 maja, w niedzielę OSiR zaprasza na stadion na Piłkarski Piknik. W turnieju piłki nożnej oldbojów udział wezmą "Orły Górskiego", Reprezentacja Klubów Polonijnych USA oraz reprezentacja Lubina. Początek pikniku o godz. 12. Turniej rozpocznie się o godz. 14. Wstęp bezpłatny.

  Legnickie Centrum Kultury zaprasza 2 maja do Parku Miejskiego na występ zespołu "Wędrowny Tabor" oraz grupy "Zielony Groszek". Zaprezentują się również Zespół Pieśni i Tańca "Kyczera" i "Rozkład jazdy". Początek od godz. 15 w muszli koncertowej. Trzeciego maja, w poniedziałek również w Parku Miejskim w Legnicy będzie można zabawić się z solistami i zespołami tanecznymi MCK oraz z Zespołem Pieśni i Tańca "Legnica". Start o godz. 14.

  OSiR w Legnicy zaprasza 1 i 3 maja do na imprezy sportowe. Pierwszego dnia majówki na boisku bocznym Parku Miejskiego odbędzie się VI Europejski Piknik Siatkarski, który odbędzie się na 8 boiskach. Chętni mogą zapisywać się w siedzibie OSiR lub w dniu imprezy do 9.30 w Parku Miejskim. Wpisowe 2 zł. Na zakończenie, 3 maja o godz.11 spod siedziby OSiR ruszy Rodzinna Majówka Rowerowa. Trasa poprowadzi przez Bobrów, Pątnówek i Jakuszów do Jezie-rzan. Wpisowe: 3 zł - indywidualnie, 6 zł - rodzina.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama