Dzierżoniów: Możesz wystawić ocenę urzędnikom

  Dzierżoniów: Możesz wystawić ocenę urzędnikom

  Sylwia Królikowska

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Pracownicy Urzędu Miejskiego w Dzierżoniowie, a także innych jednostek podległych miastu (ośrodka sportu, kultury, zarządu budynków czy Ośrodka Pomocy Społecznej), zostaną ocenieni przez klientów
  Miasto postanowiło sprawdzić, czy mieszkańcy są zadowoleni z obsługi, i przygotowało pół tysiąca ankiet. Klientów odpytują stażyści.

  - Prosząc o wypełnienie ankiety, chcemy zbadać, czy jakość obsługi pokrywa się z oczekiwaniami ludzi. Informacja dzierżoniowian o naszej pracy ma decydujące znaczenie przy wprowadzaniu zmian - wyjaśnia sekretarz miasta Anna Grochowina.

  W marcu mieszkańcy mogli ocenić Urząd Miejski. Chętni mogli odpowiedzieć, czy są zadowoleni z jakości świadczonych usług. Były też pytania o terminowość załatwiania spraw, uprzejmość i jakość udzielanych przez urzędników informacji.

  - Ankiety pozwolą także zbadać, czy konieczne do załatwienia sprawy formularze i wnioski są przystępne i łatwe do wypełnienia - tłumaczy Rafał Pilśniak z Urzędu Miejskiego w Dzierżoniowie.

  Anna Grochowina przyznaje, że wyniki badań są dla Urzędu oceną wystawianą przez mieszkańców.

  - Sprawdzamy również, jak jakość naszej obsługi wypada w porównaniu z innymi instytucjami - mówi sekretarz miasta.

  W tym roku podobne badania ankietowe zostaną więc przeprowadzone w kilku podległych miastu jednostkach. Od niedawna można również ocenić pracowników Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu. Ankieta dostępna jest na stronie: www.powiat.walbrzych.pl.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama