Okradała klientów krakowskich restauracji

  Okradała klientów krakowskich restauracji

  (mas)

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Dzięki sprawnie działającemu monitoringowi w jednej z krakowskich restauracji udało się złapać kobietę okradającą klientów w tym lokalu. Akt oskarżenia przeciwko Jolancie K. trafił właśnie do sądu. Przyznała się do popełnienia zarzucanych jej kradzieży mówi Bogusława Marcinkowska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie.
  Czyny popełniła w warunkach recydywy. Oskarżona złożyła wniosek o dobrowolne poddanie się karze pozbawienia wolności i grzywny. Do zdarzenia doszło w lipcu 2009 r. Pracownica jednej z restauracji patrząc na ekran monitora zauważyła jak młoda kobieta korzystając z nieuwagi gościa zabrała, z przewieszonej przez oparcie stołka kurtki, pieniądze w kwocie 1320 zł.

  O kradzieży poinformowała natychmiast pokrzywdzonego i funkcjonariuszy Policji. Po krótkim pościgu zatrzymano Jolantę K., znaleziono też skradzione pieniądze, które uciekająca odrzuciła w kamienicy, do której wbiegła.

  Udowodniono jej, że w podobny sposób działała kilka dni wcześniej i też została uwieczniona na zapisie monitoringu. Wtedy zabrała torebkę pokrzywdzonej kobiecie, w której były pieniądze w kwocie 200 złotych oraz dowód osobisty i karta bankomatowa.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama