Wrocław: Przybywa maratończyków

  Wrocław: Przybywa maratończyków

  Paweł Pluta

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Już ponad 500 osób wpisało się na listę startową 28. Hasco-Lek Wrocław Maratonu. A przypomnijmy, że start tegorocznego maratonu nastąpi 12 września.
  Jest szansa, że liczba 1733 maratończyków (tylu biegaczy ukończyło bieg w 2009 roku) zostanie pobita. Zgłoszenia przyjmowane są w biurze Maratonu (al. Paderewskiego 35 - Stadion Olimpijski), osobiście w godz. 9-15, pocztą, faksem na kartach zgłoszeń lub na formularzu zgłoszeniowym znajdującym się na stronie www.wroclawma-raton.pl. Za zgłoszenie uważa się dostarczenie wypełnionego formularza oraz wpłacenie w odpowiednim terminie opłaty startowej na konto bankowe 75 1090 2398 0000 0001 0740 7399. W pierwszym terminie, do 31 maja, wynosi ona tylko 30 złotych dla mieszkańców Dolnego Śląska. Chętni, którzy mają 60 lat i więcej oraz zgłoszą się do 30 sierpnia, nie ponoszą opłaty startowej.

  Coraz więcej zwolenników zdobywa również akcja "I Ty możesz zostać maratończykiem". W ostatnią niedzielę na Stadion Olimpijski przyszło 152 amatorów biegania, którzy wzięli udział w teście Coopera. Pierwszy sprawdzian zaliczyli wszyscy. W przyszłą niedzielę czeka ich trening biegowy - już w mniejszych grupach.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama