Siatkówka: Impel Gwardia czwarta w Challenge Cup

z Drezna Jakub Guder
Po wczorajszej porażce w półfinale z SC Dresdner dziś siatkarki Impel Gwardii uległy w spotkaniu o trzecie miejsce Galatasaray Stambuł i z Drezna wyjadą na tarczy

W rozgrywanym w Dreźnie Final Four Challenge Cup Gwardia zajęła ostatnie, czwarte miejsce. Dziś przegrała z tureckim Galatasaray'em Stambuł.

Tylko w drugim secie wrocławianki toczyły wyrównana walkę. Miały nawet piłkę setową, ale jej nie wykorzystały. Fatalnie zagrały w partii trzeciej, gdzie już na samym początku przegrywały 0:10.

W tej chwili trwa mecz finałowy. Po trzech setach gospodynie SC Dresdner wygrywają 2:1 z belgijskim Asteriksem Kildrecht.