XVI Wrocławskie Targi Książki Naukowej: Kup taniej naukową...

  XVI Wrocławskie Targi Książki Naukowej: Kup taniej naukową książkę

  Małgorzata Matuszewska

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Za 6,50 zł można kupić książkę o problemach związanych z globalizacją. Inne pozycje za 8-9 zł. Tak tanio oferuje czytelnikom swoje książki Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo. Inne oficyny także proponują spore zniżki
  Na atrakcyjne zakupy można się wybrać w czwartek i piątek w godzinach 9-17 do Centrum Kongresowego Politechniki Wrocławskiej (budynek D-20 przy ul. Janiszewskiego, obok placu Grunwaldzkiego).

  Wrocławskie Targi Książki Naukowej zostały otwarte w środę. Na początek rozstrzygnięto konkurs "Na najtrafniejszą szatę edytorską książki naukowej". Grand Prix i puchar Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego zdobył tom "Portale XIII-wiecznej architektury" Oficyny Wydawniczej PWr.

  Od trzech lat targi są urządzane w nowoczesnym, wygodnym dla kupujących Centrum, gdzie jest szatnia, a między stoiskami są szerokie przejścia.
  Można też spotkać się z autorami.

  W czwartek o godzinie 12 planowana jest rozmowa z prof. Januszem Dobeszem, autorem wrocławskiego kryminału "Śmierć nadeszła nocą". W piątek o godz. 11 zacznie się rozmowa o odpowiedzialności za treści rozpowszechniane w internecie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama