Pora na reklamę

  Pora na reklamę

  Robert Migdał

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Pamiętacie Państwo polską rzeczywistość bez reklam? Te czasy przed brodatym marynarzem, niosącym skrzynkę z napisem "Baltona", czy ludzi uciekających przed prusakami albo panie tańczące w rytm słów "export-import" firmy Universal?
  Materiały podobne
  Stare, dobre czasy, które minęły bezpowrotnie. Teraz każdy film przerywany jest kilkakrotnie spotami typu "najlepszy środek na zaparcia", "superpachnący spray do toalety" czy też "papier toaletowy grubszy, bardziej miękki".

  Nawet spokojnie można się spóźnić do kina 20 minut, bo zanim zostanie wyświetlony film, widz jest atakowany reklamową papką. Do tego stosy reklam wysypujące się z gazet, leżące ulotki reklamowe na wycieraczce przed domem, za wycieraczką w samochodzie, reklamy wiszące na domach, blokach, ba, nawet na zabytkowych kamienicach i kościołach.
  Od reklam nie uciekniemy. Bo reklama to pieniądze, a zarabiać każdy chce. Jeden człowiek dał sobie nawet wytatuować na czole reklamę, żeby tylko do jego kieszeni wpłynęło trochę grosza.

  Teraz też postanowiło na reklamach zarobić wrocławskie MPK. Zarobić więcej, bo już bierze pieniądze za oblepione reklamami wagony. Teraz MPK zapewni wrocławianom rozrywkę w środku: w autobusach i tramwajach zamontuje ekrany, na których będzie wyświetlało filmy reklamowe. Przejeżdżając więc przez Kozanów linią 103, będziemy mogli zobaczyć reklamę superchłonnych podpasek. Gdy 103 dojedzie do pl. Solidarności, będziemy już po spotach tamponów, proszków do prania i płynów do wybielania.

  Na szczęście w reklamach autobusowo-tramwajowych nie będzie głosu. Dzięki Bogu. Będzie można więc zamknąć oczy i problem zniknie. No i zawsze można patrzeć w czasie jazdy przez okno.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama