Piłka ręczna kobiet: Zagłębie deklasuje, AZS bliżej...

Piłka ręczna kobiet: Zagłębie deklasuje, AZS bliżej utrzymania

JG

Po sobotniej wygranej z KPR-em Jelenia Góra bliżej utrzymania są szczypiornistki AZS-u Wrocław. Tymczasem Zagłębie Lubin zdeklasowało wczoraj Politechnikę Koszalin.
    Zagłęie Lubin już po pięciu minutach prowadziło z Politechniką Koszalin 7:1 i do końca kontrolowało spotkanie.

Tymczasem wrocławski AZS musiał nieźle się napocić by wygrać z KPR-em. Do przerwy przegrywał trzema bramkami, ale drugie 30 min w wykonaniu wrocławianek było już o wiele lepsze. Ta wygrana przybliża je do utrzymania w lidze.