Studenci napiszą prace magisterskie o Świdnicy

  Studenci napiszą prace magisterskie o Świdnicy

  Małgorzata Moczulska

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Samorząd zapłaci za najciekawsze prace licencjackie i magisterskie o mieście.
  Władze miasta chcą zobaczyć Świdnicę oczami młodych i poznać ich wizję strategii rozwoju miasta, aktualnych potrzeb Świdnicy i pomysły na współpracę z mieszkańcami. Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Przeznaczono na to 20 tys. zł.

  Samorząd ma w planach opublikowanie najlepszych prac, bo wydawnictw o mieście, zwłaszcza tych aktualnych, jest niewiele. Ale nie tylko. Samorząd chce wykorzystać pomysły młodych, zdolnych ludzi, by Świdnica stała się bardziej przyjazna dla mieszkańców i turystów.
  - Myślę, że to oferta korzystna dla dwóch stron: studenci mogą przygotować pracę nie po to, by została odłożona na półkę, a my ich najciekawsze pomysły będziemy chcieli wcielać w życie - zapewnia prezydent Wojciech Murdzek.
  Projekt pod hasłem "Napisz o Świdnicy" będzie promowany wśród wyższych uczelni w regionie oraz na Dolnym Śląsku. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do końca lipca 2010 r.

  Do konkursu mogą być zgłaszane prace, które dopiero powstaną, ale i te obronione w ciągu ostatnich dwóch lat. Szczegóły na stronie:
  walbrzych.naszemiasto.pl.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama