Koszykówka: Victoria Górnik Wałbrzych - ŁKS Sphinks...

Koszykówka: Victoria Górnik Wałbrzych - ŁKS Sphinks Petrolinwest Łódź 80:86

PG

Pierwszoligowa Victoria Wałbrzych przegrała z ŁKS-em Łódź 80:86.
    W Wałbrzychu koszykarze pierwszoligowej Victorii Górnik przegrali 80:86 z ŁKS-em Sphinksem Petrolinvestem Łódź. Gospodarze grający bez kontuzjowanego Marcina Sterengi, najlepszego zawodnika i strzelca zespołu starali się niwelować brak rzucając z dystansu. Długo im się to udawało, i w połowie ostatniej kwarty, czyli na 5 minut przed końcem pojedynku przegrywali tylko 65:67. Później jednak goście odskoczyli i nie pomogło przerywanie faulami ich akcji w końcówce spotkania. Najwięcej punktów - 26 dla wałbrzyszan zdobył Krzysztof Jakóbczyk (6 razy trafił za trzy punkty). Dla gości najwięcej punktów zdobył Bartłomiej Szczepaniak - 23.