Wrocław: Nagrody dla żużlowców na IV Spotkaniu Pokoleń

  Wrocław: Nagrody dla żużlowców na IV Spotkaniu Pokoleń

  Wojciech Koerber

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego działa. Prezes Lucjan Korszek i orkiestra zorganizowali w piątkowy wieczór, w gościnnej restauracji Balkon przy ul. Krakowskiej, IV Spotkanie Pokoleń, czyli zbiórkę ludzi speedwaya. Po to, by się zwyczajnie zobaczyć, porozmawiać, poplanować. By pamiętać.
  Wielu było takich, którzy opuścili salę z pucharem w ręku. Taki upominek za lata działalności, lata wyrzeczeń, a w przypadku zawodników także i lata narażania życia. Nagrodzeni zostali m.in. byli żużlowcy: Zygmunt Słowiński, Karol Kułtucki, Henryk Jasek (obecnie trener Kolejarza Rawicz) i Henryk Piekarski (obecnie taksówkarz).

  Speedway to także kobiety. Wyróżnienie otrzymała zatem była pracowniczka Sparty - Teodozja Kotwicka. Pucharek trafił również do toromistrza Jana Chorosia i kierownika startu Jacka Wasiukiewicza. Wreszcie do tych, którzy wojowali piórem, nie na torze. Do red. Waldemara Niedźwieckiego i Dariusza Józefczaka.

  A później było o przyszłości, o Sparcie i WTS-ie. Jak tu połączyć siły. Głos zabierali m.in. złotousty mec. Andrzej Malicki i red. Bartłomiej Czekański. Czas pokaże, co z tym połączeniem.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama